banner614

AKÇAKOCA’DA ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR

banner619

Selin vurduğu Akçakoca’da plajlar, temizlenmeye başladı. Akevler Kemos Plajı, onlarca görevlinin katıldığı hummalı çalışmalar sonucu temizlendi.

banner846
Akçakoca 08.08.2019, 11:45 08.08.2019, 14:55
1952
banner844
17-18 Temmuz tarihlerinde yaşanan sel ve heyelan afetlerinin ardından yaraların sarıldığı Akçakoca’da ekiplerin çalışmaları devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde traktör ve teknelerle denize sürüklenen büyük ağaç parçaları temizlenmeye başlanmıştı. Günlük hayata hızlıca döndürülmeye çalışılan Akçakoca’da turizm faaliyetlerinin yeniden hareketlenmesi için Akçakoca Turizm Platformu kurulmuştu. Bu bağlamda plajların da temizlenmesi için çalışmalara hız verildi.

Akçakoca Akevler Kemos Plajında temizlik çalışmaları devam ediyor. Akçakoca’nın mavi bayraklı plajlarından olan Kemos Plajında, sel dolayısıyla denize sürüklenen ağaçlar kaldırıldı.

Düzce’de özellikle Cumayeri ve Akçakoca’yı etkisi altına alan sel ve heyelan afetlerinde 7 vatandaş hayatını kaybederken, yüzlerce ev ve iş yeri maddi hasar görmüştü.

 
Yorumlar (1)
ck 2 yıl önce
Çuhalı Plajında Güzel soyunma kabinleri ve wc ler yapılmış. ancak wc lere pislikten girilmiyor. Hepsi tıkalı ve taşmış. Pislikler plaja akıyor. Buraya neden bir temizlik görevlisi verilmiyor? En azından İşkurdan eleman alınıp temizletilebilir. Ekte bu pisliğin resimleri var.
Turizm kenti olan yöreye hiç yakışmıyor bu ilgisizlik.
16°
kapalı