banner614

AKÇAKOCA’DA İHTİYAÇ SAHİPLERİNİN YÜZÜ GÜLÜYOR

banner619

Akçakoca’da zor zamanların kadim dostu olan Kızılay, mahalle ölçekli dağıtımını yaptığı Ramazan erzak yardımlarını gece gündüz demeden ihtiyaçlı vatandaşlara ulaştırıyor.

banner846
Akçakoca 07.05.2020, 15:25 07.05.2020, 14:56
1274
AKÇAKOCA’DA İHTİYAÇ SAHİPLERİNİN YÜZÜ GÜLÜYOR
banner844

Koronavirüs salgını ve Ramazan ayı dolayısıyla Kızılay, Düzce’nin dört bir yanında ihtiyaç sahibi vatandaşlara destek oluyor.

Kızılay Akçakoca Şube Başkanı Özkan Öztürk ve bu büyük iyilik hareketine karşılıksız gönül veren yönetim kurulu üyeleri, Ramazanın ilk gününden itibaren başladıkları Ramazan gıda kolileri dağıtımına her geçen gün yeni bir mahalle ekliyor.

Ayazlı mahallesi, Yeni mahalle ve Yalı mahallesindeki ihtiyaç sahibi ailelerimize gıda ve hijyen malzemeleri ulaştıran Kızılay Şube Başkanı Özkan Öztürk, ”Yardım çalışmalarımız Ramazan ayında da hız kesmeden devam ediyor. Bu mübarek ay içinde gündüz ya da gece demeden ihtiyaçlı vatandaşlarımıza ulaşmaya çalışıyoruz.

İnsan ızdırabını dindirmek adına, yüreğinde merhamet ve dilinde dua olan tüm arkadaşlarımdan Allah razı olsun. Sağ olun, var olun.” şeklinde konuştu.

Yorumlar (1)
alaattin 1 yıl önce
chp li belediyeler yapsa terör deriz akp yapsa helal deriz nasıl bir millet olduk anlamadım ama halk için rahmet nerden yağarsa yağsın iyi olur :)
15°
hafif yağmur