banner851

banner955

AKÇAKOCA’DA NADİR GÖRÜLEN ANLAR KAMERALARA YANSIDI

Akçakoca, yaz sıcaklarıyla beraber denizin tadını çıkarmak isteyen yerli ve yabancı turistlerin akınına uğrarken, denizin tadını çıkarmak isteyenlerin sadece insanlar olmadığı kameralara yansıdı. Akçakoca’nın berrak suyunun tadını çıkaran yunuslar, kameralara yansıdı.

Akçakoca 26.07.2022, 15:15 27.07.2022, 10:31
10906
AKÇAKOCA’DA NADİR GÖRÜLEN ANLAR KAMERALARA YANSIDI
banner986

Akçakoca’da nadiren denk gelebileceğimiz görüntüler vatandaş kamerasına yansıdı.

Anne Yunusun yavrusuyla birlikte Akçakoca’nın berrak sularında kıyıya yakın yerlerde yüzdüğü anlar kaydedildi.

Anne yunusun yavrusuna eğitim verircesine talim yaptığı anları gören vatandaşlar, böyle bir ana şahit oldukları için çok mutlu olduklarını dile getirdi.

Öte yandan Deniz suyunun çok berrak olması dikkat çekerken, yetkililer tarafından bu tür durumlarla çok karşılaşıldığını fakat kaydedilmediği için gündeme gelmediği açıklaması yapıldı.

Görüntü - AA

banner844
Yorumlar (4)
Murat baş 3 hafta önce
Akcakocanin denizi artik ölü deniz, turizm olarak ta deniz olarakta benim akcakocam artık siyah beyaz gunlerimde kaldı.aklimda kalbimde öğle kalacaktır.akcakocama geçmiş olsun elbirliğiyle siyasetin içine giripte bu mesleği yapanlar oturdukları koltukların hakkını hiçbiri verememiş bu saatten sonrada veremez he babam de babam,ah Nazmi amcam adamım siyasi duruşu vardı yok bana gelmedi yok çay içmedi yok bizle konuşmadı vs vs bizim insanımızin çok zoruna gitti bu adam hem vekil hem belediye başkanı idi arkası kuvvetliydi Ankara bir tel bana bunlar gerekli hop burda cuhalli tarafı nasıl da güzel oldu deniz kumsal sahil boyu oh güneşte bı yandan doğuşuyla batisiyla harika ben Esentepe MTA yi kaleyi mahaleyi ne yapayım herkes kendi başının çaresine baksın.lann benim çocukluğumun en güzel siyah beyaz yillarini yediniz benim armutcagzim nerede mta nerede komple besyoldan beri bitirdiniz.eyyy sahte maskeli siyasetçiler akcakocamizi bitirdiniz menfaatler cikarcilik yalakalık kimin eli kimin cebinde arkadan sivazlamalar sen benim adamimsin oldu bütün kurumlar sağlıktan tut okullara bütün kamu kurumlarına kadar bitirdiniz akcakocami çocukluğumu sizleri Allah'a havale ediyorum.hadi eyvAllah
kemal süngü 3 hafta önce
KİŞİ BEY
yorum yapmak için yorum yapma . bir ege akdeniz değil yani ola bildiğince berrak karadenize özgü , laf olsun diye yorum yapıyorsun
kişi 3 hafta önce
dibi görünmüyor suyun neresi berrak
Akçakocalı 3 hafta önce
Akçakocaya gelirsen dibi görünüyor mu görünmüyor mu görürsün :) Su aşırı berrak.
21
açık