banner851

banner955

AKÇAKOCA’DAKİ ÇÖP KRİZİ ÇÖZÜLÜYOR…

Öncü Haber’in bugün gündeme taşıdığı “Akçakoca’da Çöp Rezaleti… İl Özel İdaresi Çöpleri Toplamıyor…” başlıklı haberimizin ardından, Düzce Valiliği harekete geçti. Valilik tarafından yapılan açıklamada, “Aksayan yönler varsa, giderilecektir” denildi.

Akçakoca 23.08.2020, 19:18 24.08.2020, 11:33
1474
AKÇAKOCA’DAKİ ÇÖP KRİZİ ÇÖZÜLÜYOR…

Öncü Haber, Karadeniz’in  İncisi Akçakoca ilçesi mücavir alan dışındaki turizm bölgelerinde İl Özel İdaresinin çöpleri toplamadığını gündeme taşımıştı. Haber üzerine harekete geçen Düzce Valiliği, söz konusu turizm alanlarında yaşanan çöp sorununun çözüleceğini açıkladı.

Konu ile ilgili Düzce Valiliği tarafından yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

“İlimiz Akçakoca ilçesinde yer alan 43 adet köy ve bu köylere bağlı mahallelerde haftada 1 kez veya 2 kez olmaz üzere iki vardiya şeklinde  çöp toplama faaliyetleri Akçakoca Kaymakamlığı koordinesinde yürütülmektedir. Ayrıca idaremiz sorumluluk alanı içerisinde yer alan bölgelerde yapılan çöp toplama faaliyetlerinin titiz bir şekilde yapılabilmesi için personele sürekli olarak talimat verilmektedir.Aksayan yönler varsa giderilecektir.”

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (5)
Oldu 2 yıl önce
Aksayan yönler varsa giderilecektir.
Aa 2 yıl önce
Sürekli talimat nedir? Personelin iş çizelgesi yok mu? Vay benim memleketim...
Onur Cezayirlioğlu 2 yıl önce
Öncü Medyaya şahsen teşekkür ediyorum.
VALİLİK BU İŞE ACİLEN EL 2 yıl önce
Söz konusu kamp alanında bugün kırık dökük çöp konteynırına şahit oldum. Belediye ve yetkililer nasıl bu kadar duyarız olabilir pes!!!
Ali Gün 2 yıl önce
Düzce il özel İdaresi Düzce’nin çıkarlarını değil o Ankaralı firmanın çıkarlarını düşünür
Bakınız: Hecinler ısrarı