banner851

banner955

‘AKÇAKOCALILAR ÇOK ŞANSLI’

Düzce Kalkınma ve Tanıtma Vakfı Başkanı Ahmet Mutlu, yardımcısı Prof. Dr. Ayhan Şamandar ve yönetim kurulu üyeleri Akçakoca Kaymakamı Mustafa Can’ı ziyaret etti.

Akçakoca 19.02.2022, 13:26
1078
‘AKÇAKOCALILAR ÇOK ŞANSLI’
banner1032

Geçtiğimiz temmuz ayındaki olağan kongrede Ahmet Mutlu’nun başkanlığa seçilmesinin ardından yeniden yapılanmaya gidilen ve aktif faaliyetlerini arttıran Düzce Kalkınma ve Tanıtma Vakfı, siyaset ve bürokrasinin önemli isimlerine ziyaretlerini sürdürüyor.

Başkan Mutlu, başkan yardımcısı Prof. Dr. Ayhan Şamandar ve yönetim kurulu üyeleri son olarak Akçakoca Kaymakamlığı’na giderek Kaymakam Mustafa Can’ı ziyaret etti. Samimi bir ortamda geçen kabulde vakıf yönetimi, yeni yönetimle birlikte Düzce’ye katkı sunmasını amaçladıkları projeleri ve hedefleri hakkında Kaymakam Can’a bilgi vererek destek istedi.

Vakfın başkan yardımcısı Prof. Şamandar sosyal medyada yaptığı açıklamada, “Düzce Kalkınma ve Tanıtma Vakfı olarak Akçakoca Kaymakamı Mustafa Can beyi ziyaret ettik. Çok çalışkan başarılı mütevazı bir kaymakamları olduğu için Akçakocalılar çok şanslı Mustafa Can bey  Düzce’mize hoş geldiniz. Akçakoca'ya çok katkı vereceğinize değer katacağınıza gönülden inanıyor, başarılar diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (3)
Tatar ramazan 8 ay önce
Ahmet mutlu tanıtım vakfini ele geçirdi ya. Duzceyi uçuracak. Bak oglunuda yanına almış.
m kemal 8 ay önce
Kısa adı DÜKTAV olan bu güzide vakfın faaliyelerini anlatmakla bitmez , adeta Düzceyi ihya etmişlerdir ... ne diyom ben yavvf noluuuyorr cızztt
Aslı 8 ay önce
Çelik işi var heralde şamandar hoca olduğuna göre:)))
13
kapalı