banner851

banner955

AKÇAKOCA’NIN GELENEKLERİNİ YANMAZ’DAN ÖĞRENDİ

Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile Akçakoca’ya atanan Akçakoca Kaymakamı Mustafa Can, Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz’a iade-i ziyarette bulundu.

Akçakoca 30.09.2021, 18:00 30.09.2021, 17:29
547
AKÇAKOCA’NIN GELENEKLERİNİ YANMAZ’DAN ÖĞRENDİ

Akçakoca Kaymakamı Mustafa Can nezaket ziyaretlerine başladı. Bu kapsamda Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz ile makamında bir araya gelen Kaymakam Can, kentte belediye eliyle yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Akçakoca’nın kültürü ve adetleri üzerine hoş bir sohbet gerçekleştirilen ziyarette Akçakoca Belediye Başkan Yardımcıları Yüksel Yılmaz ve Şenol Yazgan ile Umut Işığı Gönüllü Koordinatörü Nursen Yanmaz da hazır bulundu.

Akçakoca’nın yeni Kaymakamı Mustafa Can’ın iade-i ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Yanmaz, “Kaymakamımız Sayın Can’a ziyaretleri için teşekkür ediyorum.” dedi.

Yanmaz, “İlçemizin sorunları ile ilgili bizlere ihtiyaç duyduğunuz her konuda sizlere yardım etmeye hazır olduğumuzu söylemek isterim. İlçemizin sosyal, kültürel, jeopolitik özellikleri ile örf ve adetleri hakkında kaymakamımızı bilgilendirdik. Samimi ve hoş bir ortamda sohbet gerçekleştirdik.” ifadelerine yer verdi.

 Kaymakam Can da sıcak misafirperverliği dolayısıyla Başkan Yanmaz’a teşekkür etti.

Yorumlar (0)