banner614

AKÇAKOCA’NIN HER KÖŞESİNDE ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

banner619

Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin Çuhalı çarşısı Atatürk caddesi üzerinde gerçekleştirdiği çalışmalar ile ilgili incelemelerde bulundu.

Akçakoca 18.11.2020, 10:19
1325
AKÇAKOCA’NIN HER KÖŞESİNDE ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR
banner785

Akçakoca Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Osmaniye Atatürk Caddesi üzerindeki yol yapım çalışmalarını sürdürüyor. Ekipler yol yapım çalışmalarının yanı sıra ışıklandırmaları da yapıyor.

Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, Başkan Yardımcısı Şenol Yazgan, Belediye Meclis Üyesi Sinan Akın, Umut Işığı Birimi Gönüllü Koordinatörü Nursen Yanmaz ve Fen İşleri Müdürlüğü İnşaat mühendisi Çağatay Emek ile birlikte yol yapım ve ışıklandırma çalışmalarını yerinde inceledi. Başkan Okan Yanmaz, denetlemeler sırasında yetkililerden de bilgi aldı.

Osmaniye Mahallesi Atatürk Caddesi üzerindeki çalışmalar hakkında açıklama yapan Başkan Yanmaz, “Atatürk Caddesi üzerindeki düzenleme çalışmalar ile ilçemiz genelinde yaptığımız çalışmaları yerinde inceledik, çalışmalar hakkında bilgi aldık. Akçakoca’nın  her yerinde çalışmalarımızı gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Ekiplerimize işlerinde kolaylıklar dilerim” dedi.

Yorumlar (4)
mustafa mutlu 2 ay önce
başkanım akçakocadakı apartları bir dolasın bunlar akçakocayı tanıtıyor pislik içindeler 4 gün kaldım bırdahadav kalmam
mmm 2 ay önce
Başkan bey Sahildeki Şok market aşağısına bakan park bahçeler md.başkasımı.Oradaki ve o ortadaki adacıkdaki çınara neden bakım yapılmadı.Park bahçe müdürün Çuhallıyamı gıcık..Varmı kötü koku ama anlarız..
Ali Cengiz 2 ay önce
Başkanım madem bu çuhallı sahil boyundaki çınarlara neden bakım yapılmadı.Park bahçeler müd.neden çalışmayı kesti.yarım yamalak oldu bu iş.Çuhallıdan şok mrkete kadar olan kısım kaldı çınar daki ağaçlar budandı.Bu nasıl iş.Ali cengiz oyunumu oldu
mahalleli 2 ay önce
Sayın Başkanım.
Orhan Başar önundeki çöp için oraya cep yapılması ve Bahçe kafe için aynı Şok markette olduğu gibi kendi konteynırını kendi bahçesine koymasını mahallecek talep ediyoruz.
11°
açık