banner851

banner955

AKÇAKOCA’YA AŞK KÖPRÜSÜ

Akçakoca Belediyesi tarafından, ilçe merkezinden geçen derenin üzerindeki köprü “Aşk Köprüsü” olarak ilan edildi. Köprüye ilk aşk kilidini Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz ve eşi Nursen Yanmaz asarak, aşklarını pekiştirdiler.

Akçakoca 29.08.2020, 17:03 30.08.2020, 10:52
2982

Akçakoca Belediyesi, Akçakoca ilçe merkezinde bulunan bir köprüye “Aşk Köprüsü” adını verdi. Köprünün üzerine devasa kalp inşa edildi. Tanıtım için köprüye gelen Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz ve eşi Nursen Yanmaz köprüye ilk aşk kilidini asarak, anahtarını ise dereye attılar.

Okan Yanmaz: “İnsanlar Aşklarını Bu Köprünün Paylaşabilecekler”

Aşk köprüsü ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, “Akçakoca’nın bu güzel köprüsünün üzerinde bir kalp inşa ettik. İnsanların sevgilerini bu köprü üzerinde paylaşabilip, burada birbirlerine sımsıkı sarılmaları için de bunu bir kilitle beraber birlikte kilitleyip, anahtarını denize sonsuzluğa atarak hayat boyu birbirlerine sımsıkı bağlanmaları için, bunu Akçakoca’ya gelenlere sunmak istedik” dedi.

Nursen Yanmaz:

“Her Çiftimiz Aşk Kilitlerini Bu Köprüye Asabilirler”

Belediye Başkanı Okan Yanmaz’ın eşi Nursen Yanmaz ise, “Akçakoca’ya gelen her çift bizim gibi aşklarını burada kilitleyip, denize kilitlerini atmalarını istiyoruz” diye konuştu.

Haber: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (15)
Halka cvp 2 yıl önce
Haklisiniz..Bende gördum gencler giyiniyordu aravada.Balkondakilere aldiriş etmediler..
Halk a cvp.. 2 yıl önce
Bende plaj icin o kaldirimi kullaniyorum.dediginiz sekilde kaldirima cekmiş arabayi icinde giyinenleri soyunanlari bende görmüstüm.Balkondada i sanlar vardi..
Asparagasa cvp 2 yıl önce
Tarikat kurlsun istermisin.Israillilerin para karsiligi kuran okumayip ezberleyenlere cennet vaad etrigi tarikatlar kurulsun istwrsin sen..yürü git boş yapma..s...k..
boş işler 2 yıl önce
Belediye borca batıkken dünya para verip heykel yaptır. Borçları kapatmak için kamu arazisi sat. Şimdide bilmemne köprüsü. Boş işlerin başkanı çıktı.
Paticans 2 yıl önce
Iyi niyetli bi fikir ancak lütfen denizi anahtarlarla kirletmeyelim belediye sonra o anahtarları toplasın lütfen
Vatandaş 2 yıl önce
Ne güzel harikasın Başkan helal olsun size mutluluklar dilerim
Ferhat 2 yıl önce
Bırakın bu bos isleri ya kendine faydası olmayan dilek ağaca misali
Boş işler.millet ekmek da 2 yıl önce
Mustafa
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
13
açık