banner851

banner955

AKÇAKOCA’YA AŞK KÖPRÜSÜ

Akçakoca Belediyesi tarafından, ilçe merkezinden geçen derenin üzerindeki köprü “Aşk Köprüsü” olarak ilan edildi. Köprüye ilk aşk kilidini Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz ve eşi Nursen Yanmaz asarak, aşklarını pekiştirdiler.

Akçakoca 29.08.2020, 16:00 29.08.2020, 15:48
3042

Akçakoca Belediyesi, Akçakoca ilçe merkezinde bulunan bir köprüye “Aşk Köprüsü” adını verdi. Köprünün üzerine devasa kalp inşa edildi. Tanıtım için köprüye gelen Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz ve eşi Nursen Yanmaz köprüye ilk aşk kilidini asarak, anahtarını ise dereye attılar.

Okan Yanmaz: “İnsanlar Aşklarını Bu Köprünün Paylaşabilecekler”

Aşk köprüsü ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, “Akçakoca’nın bu güzel köprüsünün üzerinde bir kalp inşa ettik. İnsanların sevgilerini bu köprü üzerinde paylaşabilip, burada birbirlerine sımsıkı sarılmaları için de bunu bir kilitle beraber birlikte kilitleyip, anahtarını denize sonsuzluğa atarak hayat boyu birbirlerine sımsıkı bağlanmaları için, bunu Akçakoca’ya gelenlere sunmak istedik” dedi.

Nursen Yanmaz:

“Her Çiftimiz Aşk Kilitlerini Bu Köprüye Asabilirler”

Belediye Başkanı Okan Yanmaz’ın eşi Nursen Yanmaz ise, “Akçakoca’ya gelen her çift bizim gibi aşklarını burada kilitleyip, denize kilitlerini atmalarını istiyoruz” diye konuştu.

Haber: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (3)
Engin TANK 2 yıl önce
Dün gece bahsi gecen köprüden geçtim, çok ağır lağım kokusu vardı, bence ilk önce bu sorunu çözün, sonrasında AŞK yaşarsınız
Akçakoca 2 yıl önce
Kaç yıllık köprüye isim vermeyimi unutmuşlardı da aşk köprüsü dediniz? Kilit asıp anahtarı denize atıp doğayı kirletmek doğru mu?
BAŞKANA TEKLİF. 2 yıl önce
Bâskan beni yardmcn olarak al.Bak turizm asil canlaniyor.ilkonce o limani taş.oraya su sporlari koy.Şişme çocuk parkinin oraya cam teras koy.giresundaki gibi dalgakıran yap. ..bak nasil canlaniyor ortalk.
22
açık