banner851

banner614

“AKÇAKOCA’YA DEĞER KATAN BİR MEKAN”

banner619

Akçakoca’nın önde gelen lezzet duraklarından Mustafa’nın Yeri Balık ile Kahvaltı, düzenlenen görkemli açılış töreni ile Çınar Caddesi Bayraktar Otel’in altındaki yeni yerinde hizmete girdi.

banner846
Akçakoca 04.09.2020, 19:23 06.09.2020, 13:14
8222
banner844

Akçakoca’nın önde gelen balık lokantalarından olan Mustafa’nın Yeri Balık ile Kahvaltı, yeni yerinde, yeni yüzüyle hizmete girdi. Açık ve kapalı alanlara sahip işletmenin açılışına Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz ve eşi Nurşen Yanmaz, eski Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Törende konuşan Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, Mustafa’nın Yeri Balık ile Kahvaltı’nın değer katan bir mekan olduğunu belirterek, Yeni yerlerinde de inşallah onların güzel balıklarını yiyerek büyük lezzet tadacağız. Gelen misafirlerimiz de bu balıklardan tatmış olacaklar. Bizlerin turizme çok önem verdiğimizi milletimiz biliyor. Bu konuda Akçakoca’ya katma değer sağlayacak olan her türlü esnafımızın yanında olduğumuzu da biliyorlar. Dolayısıyla bol kazançlı, geleceğe güzel günler getirerek hayırlı olmasını temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.

Akçakoca deyince akla gelen ilk lezzet duraklarından olan ve Kazım Topuz tarafından işletilen mekan yapılan hayır duası ve kurdele kesim töreninin ardından zengin menüsündeki birbirinden güzel balık ve kahvaltı çeşitleriyle misafirlerini ağırlamaya başladı.

Yorumlar (6)
halk 12 ay önce
eski yeri daha güzeldi.burada zor iş yapar.
Vatandaş 12 ay önce
Eski yeri daha iyiydi deniz manzarası vardı en azından burda yoldan geçenleri görüyorsun onlarda seni bazı şeylere önem verin.
Çetin 12 ay önce
Etci Nusret varsa bizimde balıkçımız var mustafanın yeri hayırlı olsun bol kazançlar bereketli olsun
Çetin 12 ay önce
Etci Nusret varsa bizimde balıkçımız var mustafanın yeri hayırlı olsun bol kazançlar bereketli olsun
Bâşkanaaaaa 12 ay önce
Başkan cuhallidaki bahce kafenin önundeki cınar ağacinin alt dallarina park.bahceler bi el atsn duzenlesin.Napiyo park.bahcenin şefi.O agaca biraz lamba tak güzelleşsin..
Hayal 12 ay önce
Bu haberlerinize bayılıyorum. İyiki varsınız