banner614

AKÇAKOCA’YA YAKIŞAN YAPILIYOR

banner619

Düzce'nin Akçakoca ilçesinde belediye tarafından yürütülen balıkçı barınağı içerisindeki ıslah çalışmaları devam ediyor.

banner846
Akçakoca 06.05.2020, 17:00 08.05.2020, 10:35
2370
AKÇAKOCA’YA YAKIŞAN YAPILIYOR
banner844

Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, yaptığı açıklamada, liman içinde çalışmaların devam ettiğini söyledi.Yanmaz, çalışmaların kısa süre içerisinde bitirileceğini belirterek, "Bir şehrin merkezi çok önemlidir. Özellikle liman bölgesinde vatandaşlarımız rahatlamak için gezmeye geliyorlar.

Liman çevresinin bayağı bakımsız olduğunu gördük ve bakıma almaya karar verdik. İnşallah bu sene içinde belirli bir noktaya kadar komple renkli beton ile kaplanacak." dedi.

“İskelemizin durumu da berbattı”

Liman içine güzel görüntüler vermek için çalışıldığını ifade eden Yanmaz, "Biliyorsunuz iskelemizin durumu da berbattı. Şu anda sıvası bitiyor sıvası bittikten sonra bazı yerlerinde taş kaplamalar olacak. Gelen gırgırların iskeleye zarar vermemesi için ahşap meşeden takozlar koyulacak. Dolayısıyla üstünde bir takım ışıklandırma ve süsleme yapılarak Akçakoca'ya gelen insanların güzel bir liman içi görmesini sağlayacağız. Karşı tarafa da biliyorsunuz gezi teknemizi getireceğiz. İnşallah bu sene güzel bir görüntü ile merkezde Akçakoca'ya gelen misafirleri karşılayacağız." şeklinde konuştu.

Yorumlar (7)
////// 1 yıl önce
başkan cam bolkonlu yolun içindeki cafelerede bi el at.Çınarda çok kötü gözüküyorlar
başkana 1 yıl önce
Başkan o kenara tuvalet olmaz.Üstelik kokarda.Zaten cami çok yakın.Sen Çınardaki cam balkonlu cafeleri kaldırt ve üstelik flu camlar..Asıl pis görüntü onlar..çuhallıdan başla ne kadar cam balkonlu cafe varsa sahilde kaldırt.Görüntü kirliliği..Amasraya git bodruma git.Biraz sahildeki turizm için kolları sıva.
halk 1 yıl önce
plajlarda suriyeli ve afganlı sürü gibi gezen erkekleri görmek istemiyoruz.Bunları kontrollü bir şekilde ailenın olmadığı yerlere yönlendirin.Adamın başını derde sokmayın.
akçakocalı 1 yıl önce
Başkan Akçakoca plajlarına lütfen suriyeli ve afganlılar sürü gibi dalmasın.Çok rahatsız oluyoruz.Birgün birinin başı bu kişiler yüzünden belaya girecek.Fotoğraf çekiyorlar sürekli.
turist.. 1 yıl önce
Dalgakıran yaptırt öncelıkle.Limanı Ayazlıya taşıt.Liman içini plaj yaptırt.Çınar cd.sindeki cam kafeler yolun içinde acil kaldırt.bahçe kafe çok çirkin hatta çok kötü görüntü kirliliği etrafını açtırt.Çınar cad.sindeki şok mrtin yanındaki boşluğa banklar koy.Ayazlı tepesine seyir terası yaptırt..
Muzaffer erdoğan 1 yıl önce
Tebrikler başkanım. Size sonsuz teşekkür ediyorum.
HÜSEYİN Yavuzdemir 1 yıl önce
İskelede bulunan Liman Cafe nin çevresi çok perişandı. Iyi bir çevre düzenlemesi turistik Akçakocaya değer katacaktır. Emeği geçenlere teşekürler.
15°
az bulutlu