banner851

banner614

“AKÇAKOCA’YI MARKA HALE GETİRECEĞİZ”

Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz, Fen İşleri Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü ve Su Kanalizasyon Müdürlüğünün saha çalışmalarını yerinde inceleyerek ekiplerden bilgi aldı.

banner619
Akçakoca 21.05.2021, 15:30 21.05.2021, 15:14
957
“AKÇAKOCA’YI MARKA HALE GETİRECEĞİZ”

Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz, ekiplerin sürdürdüğü saha çalışmalarını yerinde inceledi. Çalışmaları yürüten ekiplerden bilgi alan Yanmaz’a Belediye Başkan Yardımcısı Şenol Yazgan eşlik etti.

 İncelemeler sırasında açıklamalarda bulunan Başkan Yanmaz, "Yerel yönetim anlayışına yeni bir yaklaşım getirdik. Biz daima vatandaşlarımızın fikirlerini, taleplerini ön planda tutarak çalışmalarımızı yürütüyoruz. Hava şartları ne olursa olsun sahada yılmadan hizmet veren çalışma arkadaşlarımın motivasyonlarını artırmak da bizim için önemli bir konu. Kendileri ile hem sohbet ettik hem çalışmalar hakkında bilgi aldık. ’Batı Karadeniz’in İncisi Düzce ve Bolu’nun denize açılan yüzü ilçemiz Akçakoca için gece gündüz demeden çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bu şirin ilçemizi modern ve marka haline getirmek için elimizden gelenin fazlasını yapma gayretindeyiz” diye konuştu.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (9)
Ali 4 ay önce
sayın öncü ya sev ya döv bi karar ver artık
ÇERKES 4 ay önce
ASLINIZDA İYİ İNSANLARSINIZDIR İNŞALLAH, BAL PARMAK YALAMAK OLMAYIN, YETER, SAYGILAR..
DÜZCE DEN 4 ay önce
Bu günlerde Tv de seyrettiğimiz yürüyüş modasına uymuşsunuz. İyi yürüyüşler.
Şaban 4 ay önce
Ne değişti acaba Akçakoca belediye sini övmeye başladınız
Marka Haline Getirmek 4 ay önce
Marka olmayı inşaat yapmak sanıyorlar...
VALI BEYE.. 4 ay önce
Başkan Turkuaz restaurant Undan Kale Kumsal kafe Bahce kafenin kiyi kenar kanununa uygunluğu yok.Bunlar icin cevre Bak.ligi ne diyor.
DÜZCELİ 4 ay önce
KORONO BİTTİDE BİZİMMİ HABERİMİZ YOK ADAMLAR APAÇİ GİBİ GEZİYORLAR NERDE MASKE...YE KÜRKÜM YEE
Muzaffer 4 ay önce
Sayın başkanım, güzel ve doğru hizmetleriniz için teşekkür ederiz. Kim ne derse desin Akçakoca sizin arkanızdadır.Saygılar sunarım.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın