banner851

banner955

ANA YOLLAR, CADDELER VE KALDIRIMLAR KARDAN ARINDIRILDI

Akçakoca Belediyesi ekipleri, karla mücadele çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Ana arterler başta olmak üzere ilçe merkezindeki tüm ara sokakları kardan arındıran belediye ekipleri, vatandaşların daha rahat yürüye bilmeleri için kaldırımlarda kar küreme çalışması yaptı.

Akçakoca 26.01.2022, 18:58
365
ANA YOLLAR, CADDELER VE KALDIRIMLAR KARDAN ARINDIRILDI
banner986

Bölgemizi etkisi altına alan yoğun yoğun kar yağışı ile mücadele çalışmaları il genelinde dört koldan devam ediyor.

İl Özel İdaresi ekipleri kapanan köy yollarını yeniden ulaşıma açmak için yoğun bir mücadele verirken, Karayolları ekipleri de TEM Otoyolu, D-100 Karayolu ve D-655 Akçakoca Karayolunu açık tutabilmek için küreme ve buzlanmaya karşı tuzlama çalışmalarını sürdürüyor.

Çok sayıda personel ve araç ile kar yağışının etkili olduğu ilk günden bu yana  mücadele çalışmalarını büyük bir özveri ile yürüten Akçakoca Belediyesi ekipleri halkın büyük takdirini topluyor. Belediye ekipleri gün boyu süren çalışmalarda ana arterler, ara sokaklar ve kaldırımların büyük bir bölümü kardan arındırıldı.

Akçakoca Belediyesi ekiplerinin bu gece saatlerinden itibaren etkili olması beklenen kuvvetli kar yağışına karşı da teyakkuzda olduğu bildirildi.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (1)
halk 4 ay önce
Düczce Devlet Has.nesinib etraındaki kaldırımlardada halk düşmemek için cambazlık yapıyor.Hastane orası insan biraz dıyarlı olur yaa..Ne biçim belediye..Hasta geliyor oraya..Kaldırımlar buz pisti.minübüsden inen ya düşüyor yada hasr.neye giderkenki kaldırımda düşüyor.
19
parçalı bulutlu