banner851

banner614

ANTALYA'DA YERİNDE İNCELEME YAPTI

banner619

Akçakoca turizmini canlandırmak için yeni uygulamalara imza atan Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, meclisten onayını aldığı 30 metre boyunda ve 400 yolcu kapasiteli gezi teknesini incelemek için Antalya’ya gitti.

banner846
Akçakoca 24.02.2020, 10:09
5800
ANTALYA'DA YERİNDE İNCELEME YAPTI
banner844
banner785

Akçakoca turizmini daha da ileriye taşımak için vites yükselten Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, ocak ayı belediye meclisinde gezi teknesi alınması kararını hayata geçiriyor.

Karadeniz’in incisi Akçakoca’ya gelen misafirler ile bölge halkının doğal ve tarihi güzelliklerden daha iyi faydalanması için farklı farklı projelere imza atan Belediye Başkanı Okan Yanmaz, daha önce alınmasına karar verilen gezi teknesini yerinde görmek için Antalya’ya gitti.

Akçakoca Belediyesi tarafından alınacak 30 metre boyunda gezi teknesinin durumunu görmek için kurmaylarıyla Antalya'ya giden Başkan Okan Yanmaz, bakım – onarım için kızağa alınan tekneyi yerinde inceledi.

Akçakoca’nın sadece turizmde değil birçok alanda gelişmesi ve öncelikli yerler arasında olması için her türlü fedakarlığı yapacağını söyleyen Başkan Yanmaz, daha önce pazarlığı yapılan teknenin 30 metre boyunda olacağını, içerisinde 170 kişilik restoran ve 400 kişi kapasiteli teknenin dört mevsim hizmet vereceğini söyledi.

Yorumlar (7)
Bahadır aktaş 1 yıl önce
O gemi en az 1.5 trilyon dur üstü var altı yoktur yazık o paraya
Güler TUNCER 1 yıl önce
Merhaba,
Gezi motoru güzel de Karadeniz için biraz atıl bir yatırım sanıyorum. Ama olsun değişiklik olur.
Önce denize girecek yerlerimizi artıralım, çocukluğumuzdaki yüzmeyi öğrendiğimiz yerleri geri alalım. Örneğin "Armutçu ağzı plajımızı", " balıklama kayamızı" istiyoruz. Saygılarımla.
Koraman 1 yıl önce
Fıkra bu sanırım.
Q 1 yıl önce
Sayın başkan turzm artmasını istiyorsan dalga kıranları acil yaptır
Akçakocaya acil dalga kır 1 yıl önce
Nurdanur Erdem Bahadır
Tülay Türeyyen 1 yıl önce
Akcakocada daha elzem ihtiyaclar varken paraya yazik Akcakocada nerde muhafaza edilecek gemi kısin Karadeniz parcalar verir size bosa para esnafi kalkindirin
Muzaffer erdoğan 1 yıl önce
Teşekkür ederim sayın başkanım
Sayenizde Akcakoca sahillerini gezeceğiz.
11°
kapalı