banner851

banner614

ARAÇ TUTKUNLARI FESTİVALDE BULUŞTU

banner619

Düzce'de düzenlenen Otomobil Festivali, klasik ve modifiye araç tutkunlarını bir araya getirdi. Düzenlenen festivalle ilgili açıklamalarda bulunan Festival sorumlusu Recep Çakmakçı, “Şu ana kadar 250 araç katılım sağladı. Bu klasik araçlar Düzce'ye ilk kez geldi." diye konuştu.

banner846
Akçakoca 15.09.2019, 17:49
2104
ARAÇ TUTKUNLARI FESTİVALDE BULUŞTU
banner844

Akçakoca Belediyesinin katkılarıyla Düzce Tuning tarafından Akçakoca Limanı'nda gerçekleştirilen festivalde buluşan yaklaşık 250 kişi, araçlarını sergiledi.

Farklı marka ve modellerdeki araçlar, aksesuar ve ses sistemleri ile ziyaretçilerin ilgisini çekti.

Festival sorumlusu Recep Çakmakçı, AA muhabirine yaptığı açıklamada, etkinliğe klasik ve modifiye araç tutkunlarının ilgi gösterdiğini söyledi.

Çakmakçı, festivali her yıl farklı yerde düzenlediklerini belirterek, "Bu yıl festivalimizi Akçakoca'da yapıyoruz. Şu ana kadar 250 araç katılım sağladı.Yaklaşık 20-25 klasik aracımız var. Bu klasik araçlar Düzce'ye ilk kez geldi." diye konuştu.

Farklı illerden gelenler olduğunu aktaran Çakmakçı, "Demo araçlar ve Türkiye'nin büyük firmaları geldi. Genellikle gençlere hitap eden bir organizasyon oldu. Katılan kulüplere, kişilere, madalyaları ve kupaları teslim edilecek." ifadelerini kullandı. (AA)

Yorumlar (4)
Aa 2 yıl önce
Normalde trafik çevirmesinde ceza yiyecek bütün araçlarla etkinlik yapılabiliyor, polis nezaret edebiliyor ama offroad etkinliği iptal oluyor. Burnuma kötü kokular geliyor.
VATANDAŞ 2 yıl önce
düzceye pist yapmalısınız.
hamza 2 yıl önce
Ne araci frmasi heryer tofas dolu
Düzceli Vatandaş 2 yıl önce
Ne kadar apaçi varsa hepsi burda