banner851

banner955

“AYRIMCI DEĞİL BÜTÜNLEŞTİRİCİ VE BİRLEŞTİRİCİ OLACAĞIZ”

Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz, yeni haftanın ilk gününde personelle yemekte buluştu. Mehmet Okan Yanmaz, ızgaralarda pişirilen palamutları kendi elleri ile belediye personeline ikram ederek, yemek sonrası Karadeniz müzikleri eşliğinde belediye personeli ile horon tepti.

Akçakoca 20.09.2022, 15:00 20.09.2022, 15:03
1047

Yanmaz, öğle yemeğinde, 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Parkında belediye personeli ile bir araya gelerek mangalda pişirilen palamutları personele ikram etti.

Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz, ızgaralarda pişirilen palamutları kendi elleri ile belediye personeline ikram ederek, yemek sonrası Karadeniz müzikleri eşliğinde belediye personeli ile horon tepti

HEDEF MUTLU AKÇAKOCA…

Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz, çalışanlarla sohbetinde birlik içinde hedeflenen mutlu Akçakoca’yı meydana getirmek için çalışacaklarını belirtti. Yanmaz, şöyle dedi:

“İlçemize en iyi şekilde hizmet için hepimiz seferber olacağız ve arzulanan Akçakoca için çalışacağız.

Ayrımcı değil bütünleştirici ve birleştirici olacağız. Hizmetlerimizde kişinin mutluluğunu değil bütün Akçakoca halkının mutluluğunu gözeteceğiz. Bunu da hep birlikte gerçekleştireceğimize inanıyorum.”

banner844
Yorumlar (1)
AKÇAKOCA SEVENİ 1 hafta önce
MANGAL YAPANA KADAR ÇEVRE YOLUNU YAPIN
20
parçalı az bulutlu