banner851

banner614

BAŞKAN VERDİĞİ SÖZLERİ YERİNE GETİRİYOR

banner619

Sağlık Bakanlığı tarafından Akçakoca Belediyesine tam donanımlı Ambulans Hibe edildi. Ambulansı Akçakoca Belediyesi adına Başkan Okan Yanmaz teslim adı.

banner846
Akçakoca 12.11.2019, 16:23
658
BAŞKAN VERDİĞİ SÖZLERİ YERİNE GETİRİYOR
banner844

Sağlık Bakanlığı, Akçakoca Belediyesi’ne tam teşekküllü ambulans hibe etti. Anahtarı teslim alan Belediye Başkanı Okan Yanmaz, emeği geçenlere teşekkür etti.

Hasta nakilleri ve cenaze taşıma işlemlerinde yaşanan aksaklıklar ve özellikle ilçe dışı  ile köylerde oluşan hasta nakil ve cenaze taşıma problemleri nedeniyle Akçakoca Belediyesi’nin  ihtiyacı olan ambulans,  Sağlık Bakanlığı tarafından Akçakoca Belediyesine teslim edildi.Devir işlemleri için Ankara’da bulunan Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz,  seçim öncesi Akçakoca halkına verdiği bir sözü daha yerine getirmenin mutluluğunu yaşadığını belirterek, emeği geçenlere teşekkür etti.Başkan Yanmaz : "Belediye olarak sosyal hizmet anlayışını en üst seviyeye çıkarmayı hedefliyoruz. Bu kapsamda hastalanan vatandaşlarımızın mağduriyetini gidermek adına tam donanımlı bir ambulansı ilçemize kazandırdık.  Bu süreçte emeği geçen başta Sağlık Bakanımız Dr. Fahrettin Koca ve Sağlık Bakan Yardımcısı Dr. Şuayip Birinci teşekkür ederim" dedi.

Yorumlar (3)
hayır dır? 2 yıl önce
ilk başlarda okan başkana saldırıyordunuz,ne olduda şimdi övüyorsunuz öncü haber hayırdır?
VATANDAŞ 2 yıl önce
SİZCE NE OLMUŞTUR NE OLDUĞU ÇOK AÇIK
Balatlı 2 yıl önce
Okan Başkan olmadı bu haber.Bu haberi yapması gereken Yasin ve Numan Hocalar olmalıydı hiç yakışmadı Başkanım.Basına reklamı en çok onlar yapıyor çok şaşırtıcı.