banner851

banner614

BAŞKAN YANMAZ'A BÜYÜK SEVGİ

banner619

Akçakoca'da yaşayan farklı kültürlerden vatandaşların da büyük bir sevgi ve sempati beslediği Belediye Başkanı Okan Yanmaz, misafir olarak davet edildiği Karslılar'ın düğününde uzun uzun halay çekti. Diğer taraftan Akçakoca Belediyesi Meclisi'nda alınan kararla, Fen ve Ulaşım Hizmetleri müdürlüklerinde kullanılmak üzere 4 yeni araç alınacak.

banner846
Akçakoca 05.12.2019, 16:52 05.12.2019, 16:57
744
BAŞKAN YANMAZ'A BÜYÜK SEVGİ
banner844
Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, kent sakinlerinin mutlu günlerine ortak olmaya devam ediyor.


Davet edildiği her cemiyete katılmaya özen gösteren Başkan Yanmaz, son olarak Karslı ailelerin düğün merasimine katıldı.Akçakoca Karslılar Derneği Başkanı Fahrettin Kaya ile birlikte, konuk masasında otururken, halay müziklerinin ritmine dayanamayan Başkan Yanmaz, halaya girerek gece boyunca coştu.Akçakoca’da yaşayan Karslı vatandaşlar ile öteden beri derin bir dostluk bağı olan Yanmaz, 40 yıllık Karslılar'a taş çıkartırcasına, davetlilere halay çekmedeki ustalığını gösterdi.


4 yeni araç alınacak
Öte yandan Akçakoca Belediyesi’nin Fen ve Ulaşım Hizmetleri müdürlüklerinde kullanılmak üzere 4 yeni araç alınacak. Buna ilişkin karar Düzce Belediye Meclisi'nde karara bağlandı.


Ayrıca Akçakoca Belediyesi, Akçakoca Su Ürünleri Kooperatifi ile birlikte, balıkçı kamyonlarının limana giriş çıkışında şoförlerin sorun yaşamaması için yeni bir düzenleme yaptı. Buna göre, Merkez Camii yönü sadece balıkçı kamyonlarının giriş çıkışına tahsis edilirken, özel araçlar Cumhuriyet Meydanı'nda bulunan otopark girişine yönlendirildi.

 
Yorumlar (1)
Akçakocalı 2 yıl önce
Bu hizmet mi şimdi giden duba dikti gelen duba dikiyor Akçakoca da sadece duba belediyeciliği yapılıyor bir adım ileri gittiğimiz yok.
19°
açık