banner851

banner955

BAŞKAN YANMAZ BÜYÜK PROJEYİ TANITTI

Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, en büyük seçim vaatlerinden biri olan Aquapark için geçtiğimiz günlerde düğmeye basmıştı. Başkan Yanmaz, mecliste kabul edilen projeyi hazırladığı video ile sosyal medya hesabından halka tanıttı.

Akçakoca 10.08.2021, 13:15 12.08.2021, 09:30
1295
banner986

Akçakoca Belediye Meclisinin Ağustos ayı toplantılarında, Belediye Başkanı Okan Yanmaz, Akçakoca'ya yapılması planlanan Aquapark hakkında meclis üyelerine sunum yapmıştı.

Akçakoca’ya çok büyük katma değeri olacak projenin detaylarını meclis üyeleriyle paylaşan Yanmaz, Karadeniz’in en büyük ve en modern aquaparkı olacak dediği proje için meclisten onay almıştı.

Meclis onayının ardından çalışmalara başlayan Başkan Yanmaz sosyal medya hesabından Aquaparkı tanıtan bir video paylaştı.

Yanmaz videoda, " Sevgili Akçakocalı hemşehrilerim, bildiğiniz gibi seçimlerde Aqua park sözü vermiştim. Bu sözü yerine getirmek için meclis onayıyla Aqua parkın ihalesine karar verdik. Tüm hemşehrilerimize hayırlı olsun" ifadeleriyle Akçakocalılara seslendi.

banner844
Yorumlar (3)
DÜZ ELLEME 1 yıl önce
Çınar borunun o yaraflara yap bak bakalım nasıl düzenli ve sakin bir yer oluyor o kuru kalabalığa o yatırım yazık günah haram
Atınç 1 yıl önce
Başkan Şehrin içine Sakın Yapma Park Alanı Cafe Alanı Dinlenme Alanı Otoparkı Vs Gibi önemli olan envarterleri barındır Dışa açıldıkça şehrinde büyür Limanmış falanmış filan sığ düşüncelere aldanma Sakın....
Değirmenağzı ollmaz.liman 1 yıl önce
agua parkı oraya limana yapacaksın..değirmenağzımıdır nedir kimse gitmez.2 yıldaparçalanır..Melih Gökçeğin anka parkı gibi kenarda çürür..büyük sözü dinle..
31
açık