banner851

banner614

BAŞKAN YANMAZ'DAN YENİ KARAR!

banner619

Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, festival ve şenliklerin daha geniş alanda yapılması için Merkez Camii karşısındaki heykelleri farklı bir alana taşıma kararı aldı. Bunun için bölgede incelemelerde bulunan Başkan Yanmaz, heykellere yeni ilaveler yapılacağını açıkladı.

banner846
Akçakoca 02.03.2020, 15:25
1771
BAŞKAN YANMAZ'DAN YENİ KARAR!
banner844
banner785

Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, festivallerin yapılacağı noktayı başka alana taşıma kararı aldı.

Merkez Camii karşısındaki tarihe damga vurmuş kişilerin heykellerinin bulunduğu bölgenin arka tarafını sahne alanı olarak düşünen Yanmaz, belediye ve firma yetkilileri ile bölgede incelemede bulundu.

Yapılacak olan festivalleri dar alanlara sıkıştırmamak adına sahne platformunun kurulacağı nokta Merkez Cami'nin karşısı olarak belirlenirken, o bölgede yer alan tarihi şahsiyetlerin olduğu heykellerin de 100 metre yukarıya taşınacağı öğrenildi.

Osman Gazi, Konuralp Bey ve Akçakoca Bey heykellerinin yanına 16 Türk devletini simgeleyen bayraklar ve direkleri ile 16 Türk devletinin liderinin heykelleri de ilave edilecek.

Yorumlar (2)
İsmail 1 yıl önce
Çaminin karşısında hoş olmaz
Asabi 1 yıl önce
Yazıklar olsun! 16 devletin liderinin sıfatına dair kayıt var mı? Yeni putperestlik bu olsa gerek! İnsanlar aç ve cahil bu konuda birşeyler yapsanız? Eğlence festival nereye kadar... Ülke savaşta sorsan bunlar da milliyetçi!
15°
açık