banner851

banner614

BAŞKAN YANMAZ İLÇEYİ HEYKELLERLE DONATIYOR

banner619

Akçakoca Belediyesi tarafından kentin kalbi konumundaki Çuhallı Çarşısı’nın girişine Büyük Selçuklu Devleti'nin ikinci sultanı olan Alp Arslan’ın heykeli yerleştirildi.

banner846
Akçakoca 13.12.2020, 17:15 13.12.2020, 17:27
1840
BAŞKAN YANMAZ İLÇEYİ HEYKELLERLE DONATIYOR
banner844

Son dönemde muhalefetin ‘Akçakoca’yı satıyor’ şeklindeki yoğun eleştirilerine maruz kalan Akçakoca Belediye Başkan Okan Yanmaz’ın talimatlarıyla ilçenin farklı noktalarına yerleştirilen heykellere bir yenisi eklendi. Büyük Selçuklu Devleti Sultanı Alp Arslan’ın heykeli Çuhallı Çarşısı’nın girişine konuşlandırıldı.

Daha önce çarşı merkezinde bulunan Cumhuriyet Meydanı’na Atatürk heykeli diktiren Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, devamında ise 16 Türk devleti ve liderlerinin heykellerini Fedai Karabıyık Parkı’na diktirmişti.

Çalışmaların merkezine vatandaşların taleplerini koyan Başkan Yanmaz, son olarak da Çuhallı Çarşısı’nı güzelleştirme amacıyla yürütülen çalışmalar kapsamında, çarşı girişine Selçuklu Sultanı Alp Arslan’ın heykelini yerleştirdi.

Yorumlar (20)
Akçakocalı 8 ay önce
Hizmet istiyoruz heykel değil. Akcakocamizın heykele ihtiyacı yok betona ihtiyaci yok.bırakın şu gereksiz işleri
Akçakocalı 8 ay önce
İnsana dokunur vatandaşa hizmet yapmak daha yerinde olur sayın başkan kaldırımda bulunan ağaçlara bakım yapin yerlerde dalları
HASENE NUR 8 ay önce
TÜRK BÜYÜKLERİNE VERDİĞİNİZ DEĞERDEN DOLAYI TŞKR EDERİM BAŞKANIM..
vATANSEVDALİ31 CVP 8 ay önce
LAN SAKIN HEYKELİN KARŞISINDA NAMAZ KILIP DİLEK DİLEME.BU HEYKEL SADECE SAYGI İÇİN KONULMUŞ ATALARINI UNUTMA DİYE..m..L. GİT CANLI PUTLARA TAP.ONLARIN KARŞISINDA 2 BÜKLÜM DUR.ETEKLERİNİ ÖP..BEYNİNİ .........
turist 8 ay önce
Sayın Başkan neden sahil şeridindeki çınarlara bakım yapılmıyor.Baktık Çınar cd.sindekilere bakım yapmışsın.Bunların suçu ne.Hele o Bahçe kafenin önundki çınara biraz bakım yapın.Yazıktır.Park Bahçeler Md.hiç yolun düşmüyor heralde o tarafa..Gitde biraz ilgilen.
VATANDAŞ 8 ay önce
vAllaha Düzcedeki rabia heykelınden guzel olmus daha ne olsun keske bızım buralarada anlamlı heykeller dıkılse (rabia)yıda sevıyoruz oda ayrı..
Ertan demit 8 ay önce
Paraları sokağa atıyor hizmet sıfır heykel belediyeciligin den gidiyor
ALİ YAVUZ 8 ay önce
nedir bu heykel takıntısı anlamadık ya!!!Ankara gibi
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın