banner614

BAŞKAN YANMAZ'SIZ "BOL CEZALI" YOLCULUK

banner619

Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz'ın makam aracına hemen hemen her sabah Ereğli yolunda aşırı hız nedeniyle ceza kesiliyor. İçerisinde Başkan Yanmaz ya da makam şoförü olmadan haftanın her günü Ereğli'ye giden aracı kullanan kişi, kesilen para cezalarına rağmen hızdan vazgeçmiyor, olan belediye kasasına oluyor!

banner846
Akçakoca 09.05.2020, 13:38
15062
BAŞKAN YANMAZ'SIZ "BOL CEZALI" YOLCULUK
banner844

Toplumun her alanda kurallara uyması yönünde telkinlerde bulunan idarecilerin çevresinde olup biten sorumsuz davranışlara göz yumması tezat bir durum oluşturuyor. Akçakoca-Ereğli karayolunda neredeyse her sabah bir makam aracına kesilen ceza buna son örnek oldu.

Edinilen bilgilere göre; Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz'ın resmi plakalı makam aracı haftanın hemen hemen her günü sabahın erken saatlerinde Ereğli yolunda görülüyor. İçerisinde Başkan Yanmaz ya da şoförü olmadan Ereğli'ye yolculuk edilen aracı kullanan kişi hız kurallarını ihlal ettiği için jandarma tarafından sık sık durdurulup ceza kesiliyor.En az 130-140 kilometre hızla ilerleyen ve radara takılan cip türü aracın neden her sabah saat 08:00 sıralarında başkan ya da makam şoförü olmadan Ereğli yollarına düştüğü bilinmezken, kesilen cezaları kimin ödediği merak konusu oldu. Haftada birçok kez jandarma uygulamasına takıldığı için ceza kesilen aracın Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz'ın makam aracı olması nedeniyle akıllara şu soru var: "Binlerce liralık ceza belediyenin kasasından mı çıkıyor?"

Yorumlar (34)
Düzceli 1 yıl önce
Belediyenin aracının başkan ve şoförü olmadan ereğli yollarında üstelik sürekli ne işi var.baskanin haberi mi yok acaba.buna başkanın acil açıklama yapması gerekiyor.kamuoyu vicdanı açısindan
Kasabalı 1 yıl önce
Başkan yok şöförü yok ulan kim kullanıyor bu arabayı ozaman nasıl saçmalık bu önüne gelen alıp gidiyo demekki
dürüst beyköylü 1 yıl önce
Ben belediyelerdeki hizmet araçlarının hizmet için kullanıldığını hiç görmüyorum. Ara sıra kullanılıyor. Belediyelerdeki belirli personeller (örneğin beyköy belediyesi) evlerine erzak, odun, vesaire taşımak için pickup'ı, evinin önündeki açlı çırpıyı temizlemek için traktörünü, kepçesini kullanıyorlar. Evindeki evcil hayvanını beslemek için barınak için ayrılan yemini evine götüren var. Bunlar sadece basit olanlar. Belediyeden ayrılmayan yiyen içenleri, sabah akşam yolu şurdan geçirelim rant sağlayalım diyenleri hiç saymıyorum bile. Seçim zamanı yalakalık yapıp, çoluğunu çocugunu belediyelere işe sokanlara da bu adaletsizliği yapanlara da hakkımızı helal etmiyoruz.
Sua 1 yıl önce
Kavun tatlı naparsın takip edilmesi gereken çok vahim olay
Mesut karakoca 1 yıl önce
Bence kim olduğu bulunmalı ve paranın nerden çıkdığıda. Ama makam arabasıyla belediyenin haberi başkanın haberi olmadan kimse o aracı alıp biyere gidemez. Umarım akçakoca için yararlı bişey için gidip geliyor dur.
Talihsiz talihli 1 yıl önce
Marka şehir olacak cazibe şehri olacak.
Calisan 1 yıl önce
Ulan bu mübarek ramazan ayında böyle sıkıntılı zamanlardan geçerken o gemi mı bizim maaslarimizi ödeceyekte onun peşine düştünüz borcunu ödeyemeyen kirasını ödeyemeyen insanlardan ah aldınız geminiz batsin
Kenan Yılmaz 1 yıl önce
Adam arabanın motorunu açmaya çalışıyordur.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın