banner851

banner614

BAŞKAN YANMAZ, TURİSTLERİ AKÇAKOCA’YA DAVET ETTİ

banner619

Batı Karadeniz’in incisi diye tabir edilen Düzce’nin Akçakoca İlçesi, hafta sonunda yerli ve yabancı turistlerini bekliyor.

banner846
Akçakoca 18.07.2020, 09:00
1715
BAŞKAN YANMAZ, TURİSTLERİ AKÇAKOCA’YA DAVET ETTİ
banner844

Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz’ın son günlerde Katamaran gezi teknesiyle bölge illerin yanı sıra ulusal kanallarda adından söz ettirirken, şehir merkezinde yapmış olduğu güzelleştirmeyle de ilçeye gelen yerli ve yabancı turistlerin beğenisini kazanmıştı.

Başkan Yanmaz, gazetemize yaptığı açıklamada, “Akçakoca’yı bölgenin bir numaralı turizm ilçesi yapmak için çalışmalar yaptık. Şehir içinde aydınlatmadan olsun, katamaran teknesi olsun, çevre düzenlemeleri olsun her alanda Akçakoca’yı daha yaşanabilir bir kent için çalışmalar yaptık ve yapıyoruz.” dedi.

TÜM TURİSTLERİ AKÇAKOCA’YA DAVET EDİYOR

Başkan Yanmaz, yerli ve yabancı turistleri ilçeye davet ederek,” Akçakoca 3 mavi bayraklı plajı, otel ve pansiyonları, kafe ve restaurantları ile tam yaşanabilir ve turistlerin gezip görebileceği bir ilçe. Ayrıca Ceneviz Kalesi, tarihi Yukarı Mahalle Çarşısının yanında Kumu, güneşi, doğası hepsi burada. Tüm turistleri Akçakoca’ya davet ediyorum.” ifadesini kullandı.

Yorumlar (16)
IncigulTaşli 12 ay önce
Buyuk cami karşısındaki çimenler şemsiye altlarının temizliğine ve kopeklerin barınağa alınmasına çözum getirilmeli cok dikkat çekiyor
Koray Ünay 12 ay önce
Bu başkan başka başkan... 15 yıldır Akçakoca ya geliyorum. Artık burada yazlığımda var. İlk defa Akçakoca nın bu kadar güzelleştiğine şait oluyorum... Başkana selamlar...
Feti Kesoğlu 12 ay önce
Şehir içini yenileme çalışmalarından ve gemi alımından önce toprak olan Iskele sokağını düzenleyin
Feti Kesoğlu 12 ay önce
Belediyede çalışan personele gelenlere nasıl saygılı olunacağını öğretin.Şehir çarşı içi düzenlemesinden ve gemi almadan önce yolu toprak olan iskele sokağını yapın sonra turist davet edin.
Umut 12 ay önce
Kim ne derse desin Akçakoca yı çok seviyorum, inşAllah yerleşmeyi nasip etsin Rabbim...
Dodo beach 12 ay önce
Gecen hafta ordaydim guzel ama bakimsiz kalmis sahil kesimleri birazdaha birseyler yapilabilir
Adil Örenli 12 ay önce
Allah aşkına şu kaldırım çalışması tam yaz ortadındayapılmzk zorunda mıydı? Zaten en fazla iki ay yaz olan ilçe böyle mi yönetilir. Başka aylarda bu onarımları yapmak yasak mı?. Akıl alır gibi değil.
Meltadown United X 12 ay önce
Yazık yazık yazık.yok zamanda 4 milyon TL vererek gemi aldın.başına serseri kavgacı kürtü getirdin.insanlara yardımı kestin.Sana oy vermedim.Ama Asla Kazanamıycaksın.8000 kişiye iş teklifilerini belediyeye koyma sözünü de unutmadık.hep kendi insanlarını koydun.Gideceksin.iyi birisi gelecek...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
21°
kapalı