banner851

banner955

BAŞKAN YANMAZ’A YETKİ VERİLDİ…

Akçakoca ilçesinde turizme büyük bir katkı sağlayacak olan ‘Aquapark’ Projesi için ilk adım atıldı. Olağanüstü toplanan Akçakoca Belediye Meclisi, proje ile ilgili belediyenin borçlanması için Başkan Okan Yanmaz’a yetki verdi.

Akçakoca 18.03.2022, 18:40
2197
BAŞKAN YANMAZ’A YETKİ VERİLDİ…
banner1032

Akçakoca Belediye Meclisi, Aquapark Projesi için bugün olağanüstü toplandı. İki oturumdan oluşan meclis toplantısında Akçakoca’ya belediye imkânlarıyla yapılması düşünülen aquapark için başkan Yanmaz’ın yetkilendirilmesi talebi, meclis üyelerinin oy çokluğuyla kabul edildi.

Meclis toplantısında AK Parti ve MHP’li Meclis Üyeleri ‘Evet’ yönünde oy kullanırken, CHP Meclis Üyeleri ise ‘Hayır’ yönünde oy kullandı.

Gündem maddesi oy çokluğu ile meclisten geçerken, Değirmenağzı mevkiinde yapılacak olan aquapark için gereken 19 milyon lira için İller Bankasından borç alınacak.

Yorumlar (3)
Akçakoca Akçakoca olalı b 7 ay önce
Başkan Okan Yanmaz Akçakoca Belediyesini ticari şirket zannetti galiba Benzin istasyonunu bedavaya sattı şimdi gemiyi satılığa çıkarttı 3.5 milyona aldı kaç para restorasyon parası ödedi belli değil 9 12 milyona satılığa çıkarttı madem satacaksın neden aldım aqua parkı yaparlar bir yandaysa bedava sayılacak bir rakamla satar onu bunu alıp satmak yerine akcakocanin varoş mahallelerinin yollarini yapsin çöplerini toplarsın kaldırımlarını yapsın yollar patates tarlası gibi akçakoca merkezden ibaret değil varoş mahalleleri akçakoca kabul etmiyorlar gibi pis insan evininde süpürdüğü tozu halının altına süpürürmüş okan yanmaz' da o misal
doğrucu davut 7 ay önce
ölü yatırım...

senede 3 ay belki, o da haftasonları belki iş yapacak bir işletme için belediye 19 milyonu hiç edecek. zaten kazançlı bir yatırım olsa çoktan açardı birileri belediyeye kalmadan.
Hlk 7 ay önce
Degirmenagzinda olmaz...ölü yatirim..kimse gitmez oraya..anca o mahalledekiler..
22
açık