banner851

banner955

BAŞKAN YARDIMCISI HAYIRSEVERİN ÇADIRINDA YEMEK SIRASINA GİRDİ

Akçakoca Belediyesi, önceki dönem belediye yönetimlerinin Ramazan aylarında mutlaka kurdurduğu iftar çadırı işinden vazgeçti. Abartılı harcamaları ve temsil-ağırlama bonkörlüğü nedeniyle eleştirilerin odağında olan, buna karşılık çalışanlarının maaşlarını dahi ödeyemeyen belediye, çareyi garip gurebanın nasiplendiği iftar çadırından vazgeçmekte buldu.

Akçakoca 03.04.2022, 12:50 04.04.2022, 14:03
4416

Akçakoca Belediyesi’nin iftar çadırı kurmaktan vazgeçmesi, ekonomik zorluklar nedeniyle sofradaki ekmeği küçülen ilçenin yoksul kesimlerini üzmekle birlikte, iftar çadırının müdavimi olan üniversite öğrencilerinin beklentilerini de suya düşürdü.

Akçakoca Belediyesi’nin iftar çadırı işinde havlu atması üzerine ilçe genelinde kalan tek iftar çadırı, iş insanı Kadir Pandul’un kurdurduğu çadır oldu.

Ramazan’ın ilk günü, Pandul’un çadırından iftar yemeğini alanların arasında görülen Belediye Başkan Yardımcısı Şenol Yazgan’ı görenler ise gözlerine inanamadı.

Akçakoca’da gelenek haline gelen belediye iftar çadırını kurmamanın ayıbı yetmezmiş gibi, Başkan Yardımcısı Yazgan’ın arkadaş grubuyla birlikte sınırlı sayıda dağıtılan yemek sırasına girmesi, ihtiyaçlı vatandaşların tepkisini çekti.

Başkan Yardımcısı Yazgan’ın belediyenin iftar çadırını kurdurtmak için Belediye Başkanı Okan Yanmaz’a baskı yapması gerekirken, hayırsever işadamı Kadir Pandul’un çadırında yancılık yapması, yönetimde yaşanan acziyetin yanı sıra, pervasızlık ve halktan uzaklaşmanın bir yansıması olarak değerlendiriliyor.

Yorumlar (10)
adamın teki 6 ay önce
bu ne biçim haber üslubu? adamı da tanımam bu arada. hayırseverin hayrı kabul olsun.
HD 6 ay önce
öncü ne istiyorsunuz bu adamdan
ere 6 ay önce
iyi yapmış orada bitane gariban yooooook.?varsa tespit edip evine götürsün..erzağını
Yamalı Pantalon 6 ay önce
Bu kadar yanlı haber yapılamaz. Tarafsızlık ilkesine sizi davet ediyorum. Sürekli karalayıcı kötüleyici haber yapıyorsunuz. Akçakoca belediye başkanını tanımam etmem, yaptığınız haber halkı kin ve nefrete itiyor. Siz kimin adamısınız, kime hizmet ediyorsunuz?
serhat 6 ay önce
Başkan yardımcısının iftar yemek sırasına girmesi kadar güzel bişey olamaz. İftar sahibinin sofrası herkese açıktır. Saçmalamışsınız.
Resul İnan 6 ay önce
adam belediyenin geldiği durumu bundan iyi özetleyemezdi.
D.z 6 ay önce
Sadece garip fukara deilki oralarda yemek yiyen sadece oyle olsa yapilir ama herkez gidiyir buda masraf tabi
levent 6 ay önce
nasıl bir taraflı haber bu utanın beledıye başkan yardımcısı tabiki katılır
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
16
açık