banner851

banner614

“BAŞKAN’IN OLUMLU BİR ADIM ATACAĞINA İNANIYORUM”

banner619

AK Parti Akçakoca İlçe Başkanı Esvet Sarıoğlu, Değirmenağzı mevkiinde bulunan mülkiyeti Akçakoca Belediyesi’ne ait akaryakıt istasyonunun satışı ile ilgili “AK Parti Grubu olarak mecliste ret oyu verdik ancak MHP grubu oy çokluğuyla kararı geçirdi.” dedi. Sarıoğlu ayrıca Başkan Okan Yanmaz’ın kamuoyunun sesine kulak vererek, ihaleyi yeniden değerlendireceğine inandığını söyledi.

banner846
Akçakoca 21.04.2020, 10:34 21.04.2020, 14:37
1032
banner844

AK Parti Akçakoca İlçe Başkanı Esvet Sarıoğlu, düzenlediği bir basın toplantısında belediyenin arazi satış ihalesi ve takas işlemleriyle ilgili açıklama yaptı. Parti binasında yapılan açıklamaya, AK Partili belediye meclis üyeleri de eşlik etti.

Sarıoğlu açıklamasında, belediyenin yaptığı akaryakıt istasyonu satışı ihalesiyle ilgili olarak sürecin en başından beri meclis oturumunda ret oyu verdiklerini ama belediye meclisinde sayısal üstünlüğü olan MHP grubunun oylarıyla satış yönünde karar çıktığını söyledi.

Belediyenin gelir getiren mülklerinin hiç bir zaman satışından yana olmadıklarını belirten Sarıoğlu, son süreçte AK Parti Meclis grubunun yaptığı açıklama ile de satış ihalesinin iptalini istediklerini söyledi.

Sarıoğlu, Belediye Başkanı Okan Yanmaz’ın süreçle ilgili olarak olumlu bir adım atacağına inandığını da söylerken, Yanmaz’ın kamuoyunun bu serzenişini yeniden değerlendireceğini düşündüğünü sözlerine ekledi.

Yorumlar (0)
16°
kapalı