banner614

BEKLENEN AÇILIŞ YAPILDI

banner619

Akçakoca İlçe Devlet Hastanesi'nin acil servis ek hizmet binasının açılışı gerçekleştirildi. Hastane Başhekimi Muzaffer Haldun Çolak, yaptığı açıklamada, "Günümüz şartları acısından modern bir acil servis oldu. Artık yoğun nüfus olduğu zaman yaşanan sıkıntılar giderildi." dedi.

banner846
Akçakoca 16.01.2020, 17:10
3178
BEKLENEN AÇILIŞ YAPILDI
banner844
Akçakoca Devlet Hastanesi acil servis ek hizmet binası hizmete açıldı. İlçe Devlet Hastanesinin acil servisi, ek hizmet bina inşasının tamamlanmasıyla 14 yatak kapasiteye ulaştı.Hastane Başhekimi Muzaffer Haldun Çolak, yaptığı açıklamada, acil serviste 2 doktorun devamlı bulunduğunu ve hastalara daha hızlı hizmet alınmasının sağlandığını söyledi.Hastanenin tam kapasiteyle hizmete başladığını belirten Çolak, "Günümüz şartları acısından modern bir acil servis oldu. Ek hizmet binada 8 yatak kapasitesi ile çalışıyor. Bunu Akçakoca'ya kazandırdığımız için son derece mutluyuz. Artık yoğun nüfus olduğu zaman yaşanan sıkıntılar giderildi." dedi.Çolak, hizmet binasında emeği geçenlere teşekkür etti.
Yorumlar (2)
adam-2 1 yıl önce
yenı hastane yapılmasınımı bekledın de sımdı yapıyon.her sey var kaç amelıyat yapılıyor sen yapıyormusun..malum sendıka ve hukumetın nımatını tıyıp oturun .bır gun Allah sorar sıze
adam 1 yıl önce
sen meslegını neden yapmıyorsun.yapamadıgındanmı yoksa o makamda para ıcınmı oturuyorsun.akv cogu duzceye gelıyor neden.sen ılce baskanın adamısın sadece.
19°
hafif yağmur