banner851

banner614

BELEDİYEDEN HAMSİ IZGARA İKRAMI

banner619

Akçakoca'da Türkiye Briç Federasyonu ve Akçakoca Belediyesi tarafından düzenlenen 13. Palamut Briç Festivali tamamlandı. Akçakoca Belediyesi, turnuvanın son günü, yarışmaya katılan konuklara hamsi ızgara ikramında bulundu.

banner846
Akçakoca 14.10.2019, 11:45 14.10.2019, 15:34
905
banner844

Akçakoca'da Türkiye Briç Federasyonu ve Akçakoca Belediyesi tarafından düzenlenen 13. Palamut Briç Festivali düzenlendi.

İki gün süren turnuvaya 400 civarında sporcunun yanı sıra bölge halkı da ilgi gösterdi. Turnuvanın ikinci ve son günü Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz ile AK Parti İlçe Başkanı Esvet Sarıoğlu, briç salonunu ziyaret ederek sporcularla tanışıp sohbet etti. Turnuvanın sonunda kapanış konuşması yapan Başkan Yanmaz, geleneksel hale gelen turnuvanın bundan sonra da kesintisiz devam etmesi noktasında Belediye olarak her türlü desteği vereceğini belirtti.
Akçakoca Belediyesi’nin organizasyona desteklerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Briç Federasyonu Yönetim Kurulu üyesi İlknur Meriç Akyol, "Turnuva açılışında çok yoğun bir ilgi ile karşılaştık. Akçakoca Belediyesi’ne bu festival için sponsor olmasından dolayı teşekkür ediyoruz. Kalabalık organizasyon nedeniyle oldukça mutluyuz." ifadelerini kullandı.
Turnuvanın son gününde yarışmaya katılan konuklara Akçakoca Belediyesi tarafından hamsi ızgara ikramında bulunuldu.

Yorumlar (0)