banner851

banner614

BELEDİYE’DEN “İTİBAR ETMEYİN” UYARISI

banner619

Akçakoca Belediyesi tarafından deniz turizmine canlılık kazandırmak amacıyla satın alınan gezi teknesi Pusula Katamaran’ın adını kullanarak dolandırıcılık yapanlara belediye tarafından itibar edilmemesi konusunda uyarıda bulunuldu.

banner846
Akçakoca 26.08.2020, 13:31
4828
BELEDİYE’DEN “İTİBAR ETMEYİN” UYARISI
banner844

Akçakoca Belediye’si adına 25 lira yardım topladığını öne süren dolandırıcılar Katamaran vergisi adı altında para topladılar. Katamaran’ın adını kullanarak vatandaşları hedef alan dolandırıcılara karşı Akçakoca Belediyesi uyarıda bulundu.

“İTİBAR ETMEYİN”

Akçakoca Belediyesi dolandırıcılıkla ilgili yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Akçakoca Belediyesi adına toplandığı ileri sürülerek 25 lira Katamaran vergisi gibi bir durum söz konusu değildir. Belediyemizin adı kullanılarak dolandırıcılık yapanlara karşı vatandaşlarımızın dikkatli olmalarını istiyoruz. Bu şekilde belediyemiz ve kurumlarının isimlerini kullanarak para isteyenlerin emniyet birimlerine bildirmesini önemle rica ediyoruz.

Bu konuda gerekli kurumlara şikayette bulunduğumuzu ve konunun ayrıntılı bir şekilde araştırıldığını, Akçakoca Belediyesi ve birimlerinin hiçbir gerekçe ile vatandaşları arayarak para yardımı ya da maddi yardım bağış talebinde bulunmadığını ve bulunmayacağını belirmek isteriz. Kıymetli vatandaşlarımızın bu tür tuzaklara karşı dikkatli olmalarını rica ederiz.

 L.Şenel

Yorumlar (0)