banner851

banner614

BELEDİYELERİ TINLAYAN YOK!

Düzce’nin dört bir yanında yaşanan kaldırım işgalleri, vatandaşları canından bezdirdi. Akçakoca ilçe merkezinde bir manav, belediyenin tüm ikazlarına rağmen sattığı ürünleri koyarak kaldırımı tamamen kapattı. Bu durum ‘Manav belediyeyi takmıyor’ yorumlarına neden oldu. Düzce merkezde ise araçlarını kaldırıma park eden duyarsız sürücülerin önüne bir türlü geçilemiyor.

banner619
Akçakoca 07.09.2021, 16:30 08.09.2021, 14:20
3363

Düzce’nin dört bir yanında yaşanan kaldırım işgallerinin önüne bir türlü geçilemiyor. Yayaların yürümesi için yapılan kaldırımları işgal eden esnaflar ve duyarsız araç sürücüleri nedeniyle, yaya güvenliği tehlikeye atılıyor.

Akçakoca ilçe merkezinde bir manav, sattığı ürünleri kaldırımların üzerine koyarak, yaya geçişini engelliyor. Belediyenin tüm uyarılarına rağmen, kaldırımları işyerine çeviren manava ilçe halkı tepki gösterdi. Manavın ürünlerini kaldırıma koyması nedeniyle yayaların yoldan gitmek zorunda kaldığını söyleyen vatandaşlar, belediye ekiplerinin bir an önce konu ile ilgili harekete geçmesi istendi.

Düzce şehir merkezinde ise, araçlarını kaldırıma park eden duyarsız sürücülerin önüne bir türlü geçilemiyor. Düzce Belediyesi sorumluluğunda olan kaldırımlara park eden duyarsız sürücüler nedeniyle, yayalar kaldırımları kullanamıyor.

Kaldırımları araç otoparkına çeviren duyarsız sürücülere hiçbir cezai işlem uygulanmaması, bu sorunun daha da çok artmasına neden oluyor. Düzce Belediyesi Zabıta ekiplerinin araçlarını kaldırımlara park eden sürücüler ile ilgili harekete geçmesi bekleniyor.

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (22)
Adiga81 2 hafta önce
Arabasını sığır gibi yolun ortasına park edip saatlerce yolu kapayan, arabası olmadığı zaman da dükkanının önüne duba koyup burayı işgal eden esnaftan bıktık.
sözde zabıta 2 hafta önce
malatyalı pasajı istila edildi resmen. yönetim bisiklete izin vermiyor ama büfeci işporta tezgahı açabiliyor. dönerciler masa atabiliyor. telefoncu konfeksiyoncu çıkma yapabiliyor.
Vatandaş 2 hafta önce
Zabıta neye yarıyor
düzce 2 hafta önce
sayın admin bu haber için akcakocaya gitmene gerek yoktu.düzcede butun cadde,sokak ve meydanlar esnaf işgali altında.yap düzceyle ilgili böyle bir haber,patlatalım yorumları.
Vatandaş 2 hafta önce
Bazı sorumsuz zabıta olan kişiler esnafla kanki olunca laf geçiremezler olan vatandaşa oluyor zabıta müdürü oturduğu yerden emir versin .habersiz bir dolaşsa görecek herseyi
Kazım Karabekir 2 hafta önce
Oy için kimse kimseye dokunmuyor.Zihniyetlerinde bunlar bize oy verdi nankörlük yapmayalım diyorlar galiba.Düzce’de yürümek su’da yürümeye bedel.Faruk Özlü’nün eline bebek arabası verin cedidiyeden AVM’ye kadar yürütün bakalım hele ki arka sokakları hiç saymıyorum bile.Düzce’de değişim büyük sabır ediliyor ve şunuda belirtmek istiyorum 20 yıldır AKP yönetiminde zaten sizde her gelen yapıp yıkıyor kimse noluyor ne oldu demiyor iş siyasetten çıkmış ego tatmin ediyoruz
madam 2 hafta önce
kaldırımdaki tabela direğini kesmişler ama 5 cm yukarıdan gelen geçen takılıyor düşüyor aradım söyledim TAMAM dediler hala duruyo HERKES İŞİNİ DÜZGÜN YAPSA KİMSE KŞMSENIN YERİNİ İŞGAL ETMEZ
BELEDİYE YETERSİZ VEARFLI 2 hafta önce
SADECE MANAVLAR DEĞİL ÇAY OCAKLARI ESNAFLARIN ARAÇLARI DA VAR, İNSAN EVİNİN ÖNÜNE ARABA PARKEDEMİYOR ONLARIN YÜZÜNDEN, ADAM BENİM DÜKKANIM VAR DİYOR 24 SAAT ARABASI ORADA EE O EVLERDE OTURANLAR NEREYE PARKEDECEKLER, HAVAYAMI KALDIRACAKLAR ARAÇLARINI
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın