banner851

banner614

BİR KİŞİ DENİZDE BOĞULARAK CAN VERDİ…

banner619

Akçakoca İlçesi Melenağzı plajından serinlemek için denize giren bir kişi, akıntıya kapılarak can verdi. Boğulan kişinin yakınları Akçakoca Devlet Hastanesi önünde sinir krizleri geçirdi.

banner846
Akçakoca 02.08.2020, 15:34 02.08.2020, 16:37
9058
BİR KİŞİ DENİZDE BOĞULARAK CAN VERDİ…
banner844

Alınan bilgiye göre ilçenin Melenağzı köy plajında serinlemek için denize giren Cengiz Karakuş akıntıya kapılarak boğuldu. Karakuş’un azgın dalgaların arasında çırpındığını gören vatandaşlar, yardımına koştu. Denizden çıkartılan Karakuş, çevredekilerin ihbarı üzerine plaja gelen Sağlık Ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından, 112 Acil Servis Ambulansı ile Akçakoca Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

Karakuş, hastanede doktorların yaptıkları tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybederken, olayı duyup hastaneye koşan yakınları sinir krizleri geçirdi. 

Haber: Savaş ARI

Yorumlar (2)
Filiz acar 13 ay önce
Ambulans geldi ama müdahale grrçleri çalışmadığı için hiç bir müdahale yspılmadı vatandaşlar ilk müdajaleti yaptı ama ambulans görevlileri hiç bişey yapmadı ben ordaydım olay anında yazık günah bir insan hayatı bu kadar ucuz olmamalı ne bir cankurtaran vardı ne dalga kıran oraya dalga kıran yapılmalı ve ilgililere duyurulur Allah ailrsine sabır versin hiçbir şekilde önlem yokdu
Suat 13 ay önce
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun