banner851

banner955

‘’BU GÜZELLİKLERİ ÜLKEMDE ANLATACAĞIM’’

Kırgızistan Turizm Bakanlığında görevli Turizm Müdürü Samat Shatmanov ve beraberindeki heyet Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz’ı ziyaret etti.

Akçakoca 21.10.2021, 16:53
688
‘’BU GÜZELLİKLERİ ÜLKEMDE ANLATACAĞIM’’

Kırgızistan Turizm Bakanlığında görevli Turizm Müdürü Samat Shatmanov ve beraberindeki heyet Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz’ı makamında ziyaret etti.

Sohbet havasında geçen ziyaret sonrası Başkan Yanmaz; ‘’iki ülke arasında ilişkilerin bu ziyaretlerle daha da güçlenerek turizm açısından da önemli.’’ İfadelerine yer verdi.

Yanmaz, Kırgızistan’dan gelerek bizleri ziyaret eden Kültür Müdürü Samat Shatmanov’a ve beraberindeki heyete teşekkürlerimi sunuyorum.

Kırgızistan Turizm Bakanlığında görevli Müdür Samat Shatmanov ise; ‘’Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz’a ,Akçakoca Belediyesi Umut Işığı Birimi gönüllü Koordinatörü Nursen Yanmaz’a ve Başkan Yardımcısı Yüksel Yılmaz’a misafirperverliklerinden dolayı teşekkür etti. Bu şirin ilçeyi Turizm Bakanımıza detaylı bir şekilde güzelliği, doğası ve denizi ile anlatacağım.’’ ifadelerine yer verdi.

Başkan Yanmaz, Kültür Müdürü Shatmanov’a ve beraberindeki heyete Başkanlık makamında hediye taktim ederek, Pusula Katamaran Gezi Teknesi ile tur düzenledi.

Heyet ziyaretin ardından Kırgızistan’a dönmek üzere Akçakoca’dan ayrıldı.

Yorumlar (2)
vatandaş 1 yıl önce
bu tarz ziyaretler çok güzel
Yemesinler la sizi 1 yıl önce
Bi ara da cumhurbaskani gelmisti cumhur cikti bu da oyle olmasin? kot pantolon ucuz spor ayakkabi!
Yeni Sayımız