banner851

banner614

ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ

banner619

Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, ilçede yaşanan sel felaketi sonrası zarar gören Belediye Garajı ve 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Parkı'nda incelemelerde bulundu. Başkan Yanmaz, 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Parkına çocuklar için Aqua Park ve Lunapark yapılması için çalışmaların başlanacağını belirtti.

banner846
Akçakoca 02.09.2019, 12:05 02.09.2019, 18:03
4335
banner844

Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, Başkan Yardımcısı Hakan Öztaş ve Belediye Meclis Üyesi Şenol Yazgan 18 Temmuz’da yaşanan sel felaketi sonrası, selden zarar gören Belediye garajı ile 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Parkında incelemelerde bulundu.Sel felaketinde zarar gören garajın iyileştirilmesi konusunda talimatlar veren Başkan Yanmaz, 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Parkında ise bir takım düzenlemeler yapılması konusunda kararlar aldı.Başkan Yanmaz; 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Parkına çocuklar için Aqua park ve Lunapark yapılması için çalışmaların başlanacağını belirtti.Akçakoca’da sel felaketinin tüm izlerini silmek için çalıştıklarının altını çizen Yanmaz, temel belediyecilik hizmetlerinin yanı sıra, toplumun ihtiyaç duyduğu sosyal projeleri de hayata geçireceklerini kaydetti.Haber: H. DURNA

Yorumlar (6)
Akcakocayi dogal birak 2 yıl önce
Çocuklar için ücretli Aqua Park ve lunapark yapılacağına, tırmanma halatları ve Kum havuzu yapılsın hem hijyen açısından problem olmaz hem gürültü olmaz hem ücretli olmaz hem yeni sistem ve geleneksel eğitim modellerine muvafık olur
beyin yakan hareketler 2 yıl önce
incele incele..2.bir sele kadar incele.sonra halkın parası çarçur olsun sele kapılıp gitsin.orasımı olur derenin içi.aquaparkı ya çuhallıya yap ya limann oraya..
torpilli kim.. 2 yıl önce
sen önce hurda minubüslerin yerine midibüsler aldır.düzceye girişleri hem kervandan hem as taksiden ver.ağuapark dere yatağının ortasına cuk olur..
bilir kişi 2 yıl önce
bence limanı taşı oraya..limann olduğu yere ağua park yap..
ders veren 2 yıl önce
dere ytağına ağua park enteresan...yeni bir selde toptan alsın götürsün diyemi..Hiç ders alınmamış..yazık..
Hüseyin Yavuzdemir 2 yıl önce
Düzce'nin sahildeki turistik ilçesi Akçakocada bir temizlik kampanyasına ihtiyaç var. Hem ilçede yaşayanların hem de ilçeye ziyarete gelen yerli ve yabancı turistlerin ilçeyi temiz tutmaları gerekir. Belediye denetimi olmalı.