banner851

banner955

ÇELİK VE YANMAZ’DAN KUTLAMA MESAJI…

Düzce Cumhuriyet Başsavcısı Sedat Çelik ve Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, yayımladıkları mesajlarla, Düzce’de görev yapan gazetecilerin 21 Ekim Dünya Gazeteciler Gününü kutladı.

Akçakoca 21.10.2021, 17:11
411
ÇELİK VE YANMAZ’DAN KUTLAMA MESAJI…

Yeri geldiğinde zor şartlar altında görev yapan Düzceli Gazeteciler, 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü'nü kutluyor. Gazetecilik mesleğini icra edenleri onurlandırmak için birçok kurum ve bürokrat Dünya Gazeteciler Günü mesajları yayınlıyor.

Düzce Cumhuriyet Başsavcısı Sedat Çelik ve Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmazı, 21 Ekim Dünya Gazeteciler Gününde, Düzce’de görev yapan basın mensuplarını unutmadılar. 

Çelik Düzce’de görev yapan gazetecilerin 21 Ekim Dünya Gazeteciler Gününü Kutladı

Düzce Cumhuriyet Başsavcısı Sedat Çelik, yayımladığı mesajında, “Gerçeğin ışığında yol almamızı sağlayan, demokrasinin yanında saf tutan, ilkeli ve dürüst yayıncılığı prensip edilmiş, kişi hak ve özgürlüklerine saygılı, kamuoyunu doğru ve hızlı bir şekilde bilgilendiren, savaş ve doğal afet gibi her türlü zor koşullarda kamunun menfaatleri için doğru ve objektif habercilik yapan, tüm basın mensuplarının 21 Ekim Dünya Gazeteciler Gününü kutlar, başarılar dilerim” diyerek Düzce’de görev yapan gazetecileri 21 Ekim Dünya Gazeteciler gününü kutladı.

Yanmaz: “Gazeteciler halkın aydınlanmasını sağlamaktadır”

Başkan Yanmaz ise mesajında şu ifadelere yer verdi: “Gazetecilerimiz ilkeli yayıncılık anlayışıyla kamuoyunu bilgilendirmek adına doğru haber verme, tarafsızlığı gözetme ve kişilik haklarına saygı gibi değerleri içerisinde bulunduran önemli bir mesleği icra etmektedir. Mesleklerini icra ederlerken vatandaşın tabii hakkı olan, doğru tarafsız ve eksiksiz bilgiyi almaları görevini üstlenerek milletimizin aydınlanmasını sağlamaktadırlar. Toplumların bilinçlenmesi ve gelişmesi için, gece gündüz demeden savaş ve doğal afet gibi her türlü zor koşulda, kamuoyunun doğru ve hızlı bir şekilde bilgilendirilmesi için fedakârca çalışarak emek harcayan değerli basın mensuplarımıza başarılar diliyorum. Halkımızın talep ve beklentilerini yansıtarak önemli bir kamu görevini yerine getiren ve tüm etkinliklerde biz idarecilerin yol ve mesai arkadaşları olan değerli basın mensuplarımızın 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü’nü kutluyor, ebediyete intikal edenleri rahmetle anıyor, hayatta olanlara aileleriyle birlikte sağlıklı, mutlu ve başarılı bir ömür geçirmelerini temenni ediyorum.”

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (1)
Madur 1 yıl önce
Ne basını nede gazetecilik ikisindede özgürlük kalmadı ne yazıkki kalanada şükür etmeliyiz
Yeni Sayımız