banner851

banner614

“ÇÖPLERİN ERKEN TOPLANMASINI İSTİYORUZ”

banner619

Akçakoca ilçesinde yaz sezonunda vaktinde alınmayan çöplere tatilciler gösterdi. “Bu görüntü Akçakocamız’a yakışmıyor” diyen tatilciler, duruma tepki gösterdi.

banner846
Akçakoca 21.06.2021, 17:45 22.06.2021, 15:47
1350
banner844

Düzce’nin önemli turizm bölgesi olan Akçakoca’da tatilciler, çöp konteynırlarının yanında biriken çöpler yüzünden sokaklarının pislik içinde kalmasına tepki gösterdi. Özellikle hafta sonu tatilcilerin ve günübirlikçilerin uğrak yeri olan Akçakoca ilçesinde çöplerin vaktinde alınmadığını belirten tatilciler, belediyeyi göreve davet etti.

Turizm sezonunda çöp konteynırlarında biriken çöplerin, ilçeye yakışmadığını ifade eden tatilciler, yaşanan bu sorunun bir an önce giderilmesini istiyor.

Sesini duyurmak için konu ile ilgili şikayetini 0 542 767 18 81 numaralı Öncü Haber WhatsApp İhbar hattına gönderen Nevzat Aydın isimli bir tatilci,  “Belediye Başkanımız Akçakoca için gereken çalışmaları yapıyor.  Evet, güzel çalışıyor ama bir de ayazlı mahallesine, yani eski adıyla tersane bölgesine gelse, arıtmanın orda biriken çöpleri görse çok iyi olacak. Yaz günün de hiç mi hiç güzel görülmüyor. Çöpler vaktinde alınsa bu sıkıntı ortadan kalkacak. Benim burada yazlığım var, sadece yaz ayları kalıyorum. Pandemi döneminde 6 ay burada yazlığımda kaldım. Bu görüntü Akçakocamız’a zarar veriyor” dedi.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (2)
Akçakocalı 1 ay önce
Çöp konteynırı boş duruyor demek ki çöpler zamanında alınmış adam bahçesindeki otu çöpü getirmiş oraya traktörle yıkmış sonra başkanı karalamak için fotosunu size çekip atmış bir insan Bu kadar açlalmamalı
m 1 ay önce
Tabi ki belediyeler görevlerini yapsın ancak bütün sorumluluk yönetimlerde değil, halkın da yönetimlere destek olması sokakları evi gibi görmesi gerekir.
Bu konuda da haber yaparsanız halkımız biraz da olsa bilinçlenir.