banner851

banner614

DENİZ SEZONU İYİ GEÇMEDİ

banner619

Düzce'nin denize açılan penceresi Akçakoca'da bu yıl sel afeti nedeniyle deniz sezonunun çok iyi geçmediğini belirten Akçakoca Turizm ve Tanıtma Derneği Başkanı Oğuzhan Yemenici, "İnşallah 1 Eylül'de balık sezonun açılmasıyla birlikte artık misafirlerimizi balık yemeye bekliyoruz. En azından güzel bir balık sezonu yaşarsak sel felaketinde yaşadığımız yaraları bu şekilde kapatırız." dedi.

banner846
Akçakoca 17.09.2019, 17:00 18.09.2019, 16:31
1324
DENİZ SEZONU İYİ GEÇMEDİ
banner844
Batı Karadeniz'in incisi diye tabir edilen Düzce'nin Akçakoca ilçesinde deniz sezonu kapandı.Akçakoca Turizm ve Tanıtma Derneği Başkanı Oğuzhan Yemenici, bu yıl iyi bir sezon geçirmediklerini söyledi.

Bölgede yaşanan sel felaketi nedeniyle iyi bir sezon geçirmediklerini ancak balık sezonuyla biraz olsun yaraların kapatılmasını umut ettiklerini belirten Yemenici, "Güzel bir bayram geçirdik. Bayramdan sonra hava sıcaklıkları yeterli olmayınca iyi bir sezon geçirdiğimiz söylenemez. Bayramlar güzeldi ancak bir sel felaketi yaşadık. Bu felaketin çok ciddi zararları oldu." dedi.

"Misafirlerimizi balık yemeğe bekliyoruz"

Balık sezonunun açılması ile bölgeye turistlerin gelmeye başladığını anlatan Yemenici, şöyle konuştu:
"İnşallah 1 Eylül'de balık sezonun açılmasıyla birlikte artık misafirlerimizi balık yemeye bekliyoruz. En azından güzel bir balık sezonu yaşarsak sel felaketinde yaşadığımız yaraları bu şekilde kapatırız. Akçakoca standartlar olarak çok yüksek işletmelerimiz var. Sel felaketinden 3-4 gün sonra tesislerimiz yaralarını kapattı. Arada 5-6 tane işletmemiz var. Bunlarda balık sezonu ile yaralarını kapatmış olacaklar. Şu anda hemen hemen tüm işletmelerimiz açık durumda. Artık havaların soğumasıyla birlikte denize girmek mümkün değil. Misafirlerimizi artık balık yemeğe ve doğayı gezmeyi bekliyoruz." (AA)
Yorumlar (4)
turkuaz otele bak 2 yıl önce
dünya para kazanıyosunuz menü fiyatlarınız uçtu gitti ona bakın biraz..milllet nasıl gelip balık yicek o paralara..
DÜZCELİ 2 yıl önce
O ZAMAN BALIK FİYATLARINI UYGUN TUTUN.
2 MEZGİTE 70 LİRA VERİRSEK SALATA İÇEÇEK HARİÇ DAHA ÇOK BEKLERİSNİZ BİZİ.
Aa 2 yıl önce
Hesap nasıl geliyor peki o işletmelerde?
sahillerde kabin yok 2 yıl önce
sahillerde duş yok kabin yok kimden şikayetçi oluyon sen daha..iyi geçmemişmiş