banner851

banner955

DERİN YARIKLAR OLUŞTU

Heyelan nedeniyle çatlaklar oluşan ve 10 Şubat’ta Akçakoca Melenağzı mevkiinden trafiğe kapatılan Karadeniz Sahil Yolu, Edilli kısmında tamamen çöktü.

Akçakoca 06.04.2022, 13:12 07.04.2022, 17:35
6192
DERİN YARIKLAR OLUŞTU

Karadeniz Sahil Yolu'nun Akçakoca kesiminde, Melenağzı Köprüsü mevkiinde 10 Şubat’ta meydana gelen heyelana yolda çatlaklar oluşmuş ve yol trafiğe kapatılmıştı.

Düzce İl Özel İdaresi ve Karayolları Genel Müdürlüğü ekiplerince onarım çalışmasının devam ettiği yolun Edilli mevkiindeki kısmı tamamen çöktü.

Kentin sağanak yağışların etkisine girmesi toprağı iyiden iyiye yumuşatırken derin yarıkların oluştuğu yolda asfalt kâğıt gibi yırtıldı. Bölge drone ile görüntülendi.

Öte yandan alınan bilgilere göre Karasu istikametine gidecek ağır tonajlı araçların trafiği kullanmalarına izin verilmezken, diğer araçlar için köy yollarından ulaşım sağlanıyor.

Öncü Haber Merkezi / İHA

banner844
Yorumlar (14)
ahmet 9 ay önce
Başka zaman olsa yalardın öncü yalanacak yer kalmadı sanırım.
Bir daha yandaşa ihale edilir bir daha yaptırılır.
Vatandaş 9 ay önce
Yahu kardeşim o yolda kaçıncı bu düzgün ii yapın ya yol bir yapıldı ama ne yapıldıı
Adnan 9 ay önce
Yolu yapan firma, denetleyen kurum ve teslim alan kurumlar ve yöneticileri neden yargılanıp cezalandırılmiyor? Hukuk devleti değil mi bu ülke?
Vatandaş 9 ay önce
Son yıllarda sürekli çöken, kayan yol haberleri duyuyoruz. İhalelerin durumu malum ancak artık bu yolları denetlemeden teslim alanları kontrol etmek lazım. Devletin, milletin parasına yazık.
Madur 9 ay önce
Yahu şu 15 senedir yapılan yollarda heyelantlar veya derin çukurlar niçin oluyo yolların yapılacağı yerlerin zemin kontrolü yapılmıyomu ilgililer uyuyomu
KÜRŞAT YILMAZ 9 ay önce
Yandaş ihalelere devam ettiğiniz sürece, partili olduğundan şartnameye uygunluk kontrolünü de yapamadığınız için her zaman yok çok yağmur yağdı, yok zemin kötü, yok araçlar hatalı...Hep böyle olacak...
MIGHTY 9 ay önce
Olsun,birdaha yaparlar.Vatan bölünmez,ezan susmaz
Yazık 9 ay önce
Yazık bu memleketin paralarına yazık kim ne haksızlık yapıyorsa ve bu şekilde gelir elde ediyorsa işini düzgün yapmıyorsa mübarek günler hürmetine inşAllah cezasını bulsun
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Yeni Sayımız