banner851

banner955

DERNEK BAŞKANI ACAT’TAN YARGIYA SİTEM

19 Ekim Muhtarlar Günü Düzce ve ilçelerinden törenlerle kutlandı. Akçakoca’da düzenlenen kutlama programında konuşan Akçakoca Muhtarlar Derneği Başkanı Rıdvan Acat, törene katılmayan yargı mensuplarına sitem etti. Ayrıca muhtarların sorunların çözümü noktasında bürokrasiden daha fazla hassasiyet beklediklerini vurguladı.

Akçakoca 19.10.2021, 15:20
1113
DERNEK BAŞKANI ACAT’TAN YARGIYA SİTEM

19 Ekim 2015 tarihinde ilan edilen “Muhtarlar Günü” tüm yurtta olduğu gibi Akçakoca’da da düzenlenen etkinliklerle kutlandı.

Akçakoca Kaymakamlığı önündeki Hükümet Meydanı’nda gerçekleştirilen törene, Akçakoca Kaymakamı Mustafa Can, Akçakoca Belediye Başkan Yardımcısı Şenol Yazgan, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Hüseyin Ünlü, İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Ali Coşkun, bazı siyasi parti ilçe başkanları ve yöneticileri, köy ve mahalle muhtarları ile idari amirler katıldı.

Kutlama programı, Muhtarlar Derneği Başkanı Rıdvan Acat’ın Atatürk anıtına çelenk sunumuyla başladı. Ardından saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı okundu.

Günün anlam ve önemine ilişkin bir konuşma yapan Akçakoca Muhtarlar Derneği Başkanı Rıdvan Acat, muhtarların verdiği hizmetin zorluğuna vurgu yaptı. Kamu görevlilerinden muhtarların taleplerini yerine getirmede hassas davranmasını isteyen Acat, törenlere katılmayan yargı mensuplarına da sitemini ifade etti.

Başkan Acat’ın konuşmasını tamamlamasının ardından kalabalık heyet hep birlikte toplu hatıra fotoğrafları çektirdi.

Tören sonunda Kaymakam Mustafa Can, muhtarlar ve katılımcılar, ilçedeki bir kafeteryada ikramlar eşliğinde sohbet etti.

banner844
Yorumlar (1)
duzce 1 yıl önce
haberin icerigindeki ilk resimde kopekler dehset sacti diyo farkindamiainiz haber muhtarlarla alakali burda bir karisiklik olmuş galiba
Yeni Sayımız