banner614

"DEVLET BÜYÜKLERİMİZ GÖRSÜN!"

banner619

Akçakoca'ya bağlı Kurugöl Köyü sakinleri fındık hasadı öncesi bozuk olan tarla yollarının düzeltilmesini istedi. Engebeli ve taşlık olan yolda tarım araçlarıyla ilerlemekte güçlük yaşadıklarını belirten köylüler, 'Her sene aynı çileyi çekiyoruz' diyerek yetkilileri göreve davet etti.

banner846
Akçakoca 07.08.2020, 17:00 07.08.2020, 17:20
2582
banner844

Düzce'de fındık hasadı için bahçelerde son hazırlıklarını yapan üreticiler, bozuk tarla yollarına el atılmasını istiyor.

Akçakoca'ya bağlı Kurugöl Köyü Dağkenesi Mahallesi'nde yaşayan vatandaş fındık tarlasına giden yolların bozuk olması yüzünden her sene adeta eziyet yaşadıklarını belirterek, Akçakoca Kaymakamlığı'nın seslerini duymasını istedi.

Tarım araçlarının zor ilerlediği yolda sık sık kaza riski ile karşı karşıya kaldıklarını ifade eden köy sakinleri, Öncü Whatsapp İhbar Hattı (0 542 767 18 81)'na tarlalarına ne kadar zor şartlarda gittiklerini gösteren videolar gönderdi.

Yollarının düzeltilmesini isteyen köylüler, "Burası Akçakoca’nın Kurugöl Köyü’nün Dağkenesi Mahalesi’nin tarla yolu, artık yol denebilirse. Her sene aynı çileyi çekiyoruz. Devlet büyüklerimiz görsün, tarla yollarımız böyle. Tarlamıza gidemiyoruz. Merkez köydeki vatandaşlar tarlalarına taksi ile gidiyor gerekenin yapılmasını rica ederiz. Lütfen sesimizi yetkililere duyurun."

Yorumlar (11)
YAVUZ 0881 11 ay önce
Vatandaş denen mal devlet niye var devler millet için vardır bilmiyorsan benden öğren devlet kamu hizmetini heryere ulaştırmak mecburiyetindedir dağa bayıra mezraya insanın olduğu her yere anladın mı mal asabımı bozdun
Uğur 11 ay önce
Ozan Arifin dediği gibi, zap suyunda köprümü var salmı var misali...
Aa 11 ay önce
Ot ekilen köylerin yolları çok iyi. Şimdi iftiraya gefek yok, haberleri araştırın. Kenevir yakalanan köylerin yolları nasılmış bakın. Otomobil bile gider.
toprak 11 ay önce
Amaaan sizde Koca düzcede iki aydır sular akmıyor siz yol derdindesiniz.
Kieros 11 ay önce
Düzce merkezde de su çilesi bitmiyor
Dzc 11 ay önce
Şehiriçi yollarını yapmıyorlar,,bunlar tarlaya yol istiyor,,:) Fındığıda toplayıp evinize bıraksınmı devlet?
Vatandaş 11 ay önce
Abiciğim devlet yapmıyor tamam anladık da kaç ton fındık alıyorsunuz o bahçeden o yolu kullanan bahçesi olan diğer insanlarla bir olup ta bir kepçe sokamıyor musunuz düzeltmek için herşeyi devletten bekliyorsunuz sakin cebinizden para çıkmasın
Vatandaş 2 ye cevap 11 ay önce
O zaman 2023 te daha dikkatli olursunuz ne diyelimki başka normalde bir söz vardır kendi düşen ağlamaz diye ama bir hata yaptın madem ikinciyi tekrarlarsan bu zevke girer karar sizin
KURUGÖLLÜ 11 ay önce
Ey vatandaş adlı kullanıcı,
O mahalledeki sıkıntı, muhtar olan zaat 31 mart 2019 seçimlerinde o mahalleden karşısına rakip çıktığı için haberde konu olan mahalleye değil hizmet, nerdeyse utanmasa şu vermeyecek. Yandaşlarına ormanı talan ettiren muhtar o köyün mahallesine bir yol yapmakdan aciz.
Öyle klavye in başından sallamakla olmuyor. Devletin görevi vatandaşına hizmet etmektir. Ama o köydeki muhtar mühür bende kıllık bende taktiğini uyguluyor.
Bilmem anlatabildim mi?
Elif Altay Kaipoğlu gerçe 11 ay önce
Vatandaş kullanıcısı her sene zaten kendi imkanlarımız ile yapıyoruz ama olmuyor tekrar bozuluyor kalıcı yol için yetkililerin el atması gerekiyor yoksa zaten türk halkı herşeyi devlete yıkmaz söylemez son çare
Gökhan 11 ay önce
Vatandaş kardeşim ezbere konuşma her yıl bu köylü bu yolu düzeltmek için cebinden masraf ödüyor köylü yol mühendisi mi.Gel bak bakalım kaç hane nin fındık bahçesi var orada boş konuşma
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
20°
açık