banner851

banner614

DJ DOĞUKAN MANÇO VE BERNA ÖZTÜRK SAHNE ALACAK

banner619

Yaz eğlenceleri, havuz başı etkinlikleri ile Otel Akçakoca' da başlıyor. Otel Akçakoca Etkinlik Müdürlüğüne getirilen Cali Hakan Direk, yaz ayına hızlı bir başlangıç yaptı. Ünlü Dj’ler Doğukan Manço ve Berna Öztürk, Otel Akçakoca’da sahne alacak.

banner846
Akçakoca 30.06.2021, 16:40 01.07.2021, 16:43
3581
DJ DOĞUKAN MANÇO VE BERNA ÖZTÜRK SAHNE ALACAK
banner844

Türk Müziğine damgasını vuran, eserleri 7’den 70’e her kesimin diline dolandığı merhum sanatçı Barış Manço'nun oğlu, ünlü Dj Doğukan Manço sevenleri ile 9 Temmuz Cuma Saat 20:00 Akçakoca’da buluşacak. 10 Temmuz Cumartesi günü ise ünlü Dj Berna Öztürk sahnede yer alacak.

Otel Akçakoca, Pool Arena Parti sloganı ile kapasitesi 1000 - 1500 kişi bulan alanı bölge halkına etkinlik noktası yaptı. Bilet ve içecek fiyatlarını en dip seviyelere çekerek, en uygun ve kaliteli eğlence ortamını sunmayı hedefliyor.

Düzce'den gelen misafirler için Oturbutur turizm acentesi ile anlaşma sağladı ve Düzce' deki bilet satış noktaları yaptı. Yeterli sayı olması halinde 25 TL servis ücreti ile Düzce' den Akçakoca'ya ulaşımın sağlanacağı bildirildi.  

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Cali Hakan Direk,  “Otel Akçakoca'nın konumu çok iyi, çok güzel etkinlikler ile bölge halkına ve Akçakoca'ya gelen misafirlerimizi memnun göndermek istiyoruz. Fiyatları en dibe çekerek, kaliteli eğlence hizmeti sunmak ana prensibimiz. Sizleri 9-10 temmuz havuz başı Pool Arena Party etkinlikleri kapsamında Doğukan Manço ve Berna Öztürk Dj performansları ile birlikte, şarkılar söylemeye ve dans etmeye davet ediyoruz.  Konaklamak isteyen müşterilerimiz için ( iki kişi konaklama + Etkinlik Bileti + Kahvaltı 650 TL olacak” diye konuştu.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (2)
KONAK 3 hafta önce
KONAKLAMALI UCUZDA, 1 YERLİ İÇECEK VE DİĞERİNE GÖRE BAYA PAHALI..
Kurt 3 hafta önce
Neresi ünlü bunlarin