banner851

banner614

DÖRT MEVSİM HİZMET VERECEK

banner619

Akçakoca’nın turizm çıtasını yükseltmek için harekete geçen Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz’ın girişimleriyle ilçeye üstü kapalı bir Aquapark yapılması için çalışmalara başlandığı öğrenildi. Yap-işlet-devlet modeliyle yapılacak olan ve yaklaşık 25 milyon liralık yatırım kış aylarına kadar yetiştirilmesi hedefleniyor.

banner846
Akçakoca 16.03.2021, 16:30 16.03.2021, 17:14
4915
banner844

Alınan bilgiye göre, Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, seçim döneminde “Akçakoca’ya yakışır bir Aquapark yapacağım” sözü gerçekleştirmek için harekete geçti.

Konuyla ilgili Başkan Yanmaz, yatırımcı olacak olan bir iş insanı ile görüşme gerçekleştirdi. Görüşmenin ardından Değirmenağzı mevkisinde belediye garajının olduğu bölgeye üstü kapalı Aquapark yatırımı yapılması konusunda anlaşmaya varıldığı öğrenildi.

YAP İŞLET DEVRET MODELİ OLACAK

Yapılan anlaşmaya göre Aquapark yap-işlet-devret modeli ile hayata geçirilecek. 2021 kış aylarına kadar projenin tamamlanarak hizmete açılması planlanıyor. Dört mevsim hizmete verecek şekilde dizayn edilecek projenin üstü kapalı olacak.

Projenin yaklaşık 20-25 milyon TL maliyetinin olduğu tahmin edilirken, projenin hayata geçirilmesiyle istihdam imkanı da sağlamış olacak.

Yorumlar (9)
Sami somuncuoglu kardeşim 5 ay önce
Fiyatı ne önce onu yazın
halk 5 ay önce
taaaaa nere..kim gidecek oraya...karasuda varda kim gidiyor.Ben karasuluyum çocuklar 1 kere gitti.Şhre uzak yaparsan olmaz..senin limann var..Kaldır limanı yap oraya..
esnaf 5 ay önce
limana yap limana..temizlensin oralar..limanı ayazlıya taşı..
halk 5 ay önce
asla uygun değil orası..Limanı şehir içinden çıkartırsan orası daha uygun olur..Milletin ne işi var taaaaa bilmem nerde...park bahçeler müdürün ne işe yarıyor..Çuhallı sahildeki ŞOK markete kadar olan ağaçları biraz budasın sallım süllüm....Müdür çalış birazz..
20 ile 25milyon arasinda 5 ay önce
5 milyon fark var ve bunlar belediye yonetiyo
Lll 5 ay önce
Ne gerek var o ladar uzağa.Limani tasi oraya yap..kim gider oraya..Hem dangul dungul işler.
Yazık 5 ay önce
İşçilerin maaşını ver sen ilk önce
şenay 5 ay önce
İŞÇİ MAAŞLARINI ÖDE BENCE DAHA ÖNEMLİ
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın