banner851

banner955

DÜZCE-AKÇAKOCA ARASI PASO SİSTEMİ GELİYOR

Düzce Valisi Cevdet Atay, Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz’dan üniversite öğrencilerinin Düzce - Akçakoca arasındaki minibüs ücretlerinde iyileştirme yapılması için ricada bulundu. Başkan Yanmaz, paso ve ücret indirimi hususunun bir an önce çözüme kavuşturulması için ilgili birimlere talimat verdi.

Akçakoca 19.10.2021, 16:30 19.10.2021, 16:14
1946
DÜZCE-AKÇAKOCA ARASI PASO SİSTEMİ GELİYOR

Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz ile görüşen Düzce Valisi Cevdet Atay, üniversite öğrencilerinin Düzce - Akçakoca arası minibüs ücretlerinde indirimli paso çıkarılması hususunda karşılıklı görüş alıverişinde bulundu.

Vali Atay, Başkan Yanmaz’dan paso çıkarılması konusu başta olmak üzere öğrencilerin bütçelerini yormayacak bir çözüm bulunması konusunda ricada bulundu. Başkan Yanmaz ise Vali Atay’a imkanlar dahilinde ellerinden gelenin fazlasını yapmak için hemen çalışmalara başlatacağını belirtti.

Başkan Yanmaz, Vali Atay ile yaptığı görüşmenin ardından, belediyedeki ilgili birimlere talimat vererek paso ve ücret indirimi hususunun bir an önce çözüme kavuşturulmasını istedi.

Düzce Valisi Cevdet Atay ve Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz’a teşekkür etti.

Yorumlar (9)
Ömer 1 yıl önce
Yeni, Temiz sonteknoloji Belediye Otobüslerinin sefere çıkması daha uygundur. Eski , döküntü, leş gibi tıkış tıkış minübüsler kalkmalı artık.Hangi çağda yaşıyoruz. Bu halk bunu haketmiyor. Bu iş Belediyelerin görevi değilmi ???
VALİ BEYE.. 1 yıl önce
AKÇAKOCAYA BÜYÜK OTOBÜSLERDEN İSTİYORUZ..SERVİS MİNUBUSLERİ HURDALIK OLMUŞ..KOLTUK ARALARI SIKIŞIK..TANGUR TUNGUR GİDİYOR.
halk 1 yıl önce
VALİ BEY Bİ YORUMCUNN DEDİĞİ GİBİ aKÇAKOCA MİNÜBÜSLERİNİN BAZILARIDA KERVANDAN GİRSİN YARIM SAATTE BİR.
ali 1 yıl önce
Belediyelerin bu hizmeti kendilerinin yapmaları be düzenli Belediye Otobüsleriyle sefer düzenlemeleri gerekiyor. Belediye otobüsleri daha uygundur.
Veliii 1 yıl önce
Sayın Vali bey..Defalarca yazdik..akcakoca minubusleri surekli As taksiden Duzceye giris yapiyor.Bazilarida kervandan giris yapsin..yarim saatte bir biri kervandan girsin lütfen...
Vatandaş 1 yıl önce
Hayvan severlerin de gönderdiği yorumları yayınlayın. Dün "vatandaş" kullanıcı adıyla yorum yazdım. onu da yayınlayın. sadece işinize gelen yorumları değil vatandaşın yaptığı tüm yorumları yayınlayın
ahmet 1 yıl önce
AKÇAKOCADAKİ ÜNİVERSİTE YOLU NE ALEMDE
Düzceli 1 yıl önce
Güzel bir girişim olmuş umarım sonuç verir, ama bu yeterli değil; Düzce’nin uçtan uca tek ulaşım sistemine geçmesi gerekiyor, ilçeler arası aktarma sisteminin de olduğu bir sistem yapılmalı. Bunun için geç bile kalındı. Keşke sesimi duyan olsa…
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Yeni Sayımız