banner851

banner614

EKİBİ BAŞKANI DA BELEDİYEYİ DE REZİL ETTİ

banner619

Akçakoca Belediyesi’nin resmi internet sitesine girmeye çalışan vatandaşlar şaştı kaldı. Siteye gün boyu erişim sağlayamadı. Sitenin internet sağlayıcısına olan borcun ödenmemesi sonucu erişime kapandığı iddia edildi. Çalışanların işgüzarlığı nedeniyle gerçekleşen olay sonrası oklar Akçakocalıların gözündeki antipatisi gittikçe büyüyen mali işlerinden sorumlu belediye başkan yardımcısı Yüksel Yılmaz’a çevrildi.

banner846
Akçakoca 11.08.2020, 16:27
3405
EKİBİ BAŞKANI DA BELEDİYEYİ DE REZİL ETTİ
banner844

Vatandaşların son çalışmaların yanı sıra, otobüs saatleri, cenaze hizmetleri gibi genel bilgi aldığı ve e-belediye işlemlerini gerçekleştirdiği belediye sitelerinin önemi ortadayken Akçakoca Belediyesi’nin resmi internet sitesi “akcakoca.bel.tr” adresine bugün uzun süre erişim sağlanamadı.

Sitenin kapanmasına internet hizmet sağlayıcısına olan borcun ödenmemesinin sebep olduğu iddia edildi. Çalışanların işgüzarlığı nedeniyle belediye sitesinin bir süre kapanmış olması belediye başkanı Okan Yanmaz’ı ve belediyeyi rezil konuma düşürdü. Fark edilen borcun ödenmesiyle siteye erişim ancak akşamüstü sağlanabildi.

YÜKSEL YILMAZ’A ANTİPATİ BÜYÜYOR

İddiaya göre maaşını alamayan belediye çalışanları, planlı olarak ödemeyi geciktirerek belediyeyi borçlu duruma düşürdü. Başkan Yanmaz’ın yardımcı ve danışmanlarının da durumu takip etmemesi sonucu site erişime kapatıldı. Çalışanların tepkisine neden olan kişinin de belediyenin mali işler sorumlusu Yüksel Yılmaz olduğu, kendisine duyulan antipati nedeniyle istenmeyen adam haline geldiği ve belediye personelinin Yılmaz’a tepki için bilerek ve isteyerek borcu ödemediği de iddialar arasında yer alıyor.

YANMAZ: GECİKME OLDU

Belediyenin internet sitesinin eşirime kapanması rezaleti sonrası Öncü Haber’e konuşan Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz erişimin kesilme nedenini, “Arkadaşlarımız paranın yatırılmasını geciktirmişler. Bir gecikme oldu. Para yatırıldı. Şu an sitede bir sıkıntı yok” sözleriyle açıkladı.

Yorumlar (3)
hamza 11 ay önce
Bu baslan guzel isler yapiyir cok calisiyor ama duzgun adami kimse sevmez hele isine gelmiyorsa hic sevmez
halk 11 ay önce
bi site 500 tl yok abartmayın.
büyük hizmet 11 ay önce
Adam bunca yokluk kriz arasında heykel dikti, hala beğenmiyorsunuz akçakocalılar.
18°
parçalı bulutlu