banner614

EKİPLER ANINDA MÜDAHALE ETTİ

banner619

Geçtiğimiz yıl Temmuz ayında Cumayeri ve Akçakoca ilçelerinde meydana gelen sel felaketi nedeni ile yerle bir olan yolların yapımı devam ederken, sel felaketinin yaşandığı Esmahanım köyünde heyelan meydana geldi. Ekipler heyelana anında müdahale etti.

Akçakoca 08.05.2020, 10:46
2322
EKİPLER ANINDA MÜDAHALE ETTİ
banner785

Düzce İl Özel İdaresi ekipleri geçtiğimiz yıl Temmuz ayında Akçakoca ve Cumayeri ilçelerinde meydana gelen sel felaketinin yaralarını sarma çalışmalarını sürdürüyor.

Ekipler 2 ilçenin köylerinde yol güzergahlarında asfaltlama çalışmalarına devam ederken, sel felaketinin yaşandığı Esmahanım köyünde heyelan meydana geldi.

Esmahanım köyü ile Yenice köyünü bir birine bağlayan yolda meydana gelene heyelan sonrasında Düzce İl Özel İdaresi ekipleri bölgede heyelana anında müdahale etti.

Yetkililerden alınan bilgilere göre, yolda dolgu çalışmalarının tamamlanmasının ardından bir haftalık süre içerisinde yolun hizmete açılması planlanıyor. 

Yorumlar (4)
Kerim Aşık 9 ay önce
Zemin yapısı gevşek olan ve geyelena ekverisli bir bölgede ağır tonajlı araçlar ile taşıma işlemleri devam ederse yol ne yapsın.Talan edilircesine kesulen yayla ormanlarının malzemeleri bu yol üzerinden nakil ediliyor.Ne yapılırsa yapılsın bu ağır taşıtlar burdan geçtigi sürece bu yolun kaderi kolay değişmez.
gerçekDÜZCELİ 9 ay önce
düzce fen işlerine bahane çıktı işte, düzce merkezde yolları niye açmıyonuz nolcak bu çevre yolları dendiğinde heyelana yardıma gittik derler
Mehmet 9 ay önce
Devletin parası bol mu kardeşim çıkın dere yatağından
DZC81 9 ay önce
Daha ne ugraşıyosunuz dere yatağında yarın yine aynısı olacak.*?yukarılara çıkın.
11°
kapalı