banner851

banner955

“GASTRONOMİ FESTİVALİ” BAŞLIYOR

Salgın ve kısıtlamalar yüzünden şenliklere özlem duyan Düzceliler, bu yaz birçok kurum ve sivil toplum örgütü eliyle düzenlenecek etkinliklerle, 2 yılın acısını çıkartacak. Renkli organizasyonlardan biri olan ünlü şefleri buluşturacak “Akçakoca Gastronomi Festivali” 10-11 Mayıs 2022 tarihlerinde Akçakoca Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu Gastronomi Mutfağı’nda gerçekleştirilecek.

Akçakoca 09.05.2022, 13:45
2821
“GASTRONOMİ FESTİVALİ” BAŞLIYOR

Düzce’yi denizle buluşturan Akçakoca’da pandeminin yıkıcı etkisinin azalmasıyla birlikte bu yaz çok hareketli geçecek. Festival, şenlik ve yöresel kutlamalarla hem Düzceliler hem de gelen misafirler eğlenceye doyacak. Akçakoca Belediyesi’nin düzenleyeceği yaz etkinliklerinin yanı sıra Düzce Üniversitesi de öğrencileri keyifli organizasyonlarla buluşturmak için harekete geçti.

Düzce Üniversitesi Akçakoca Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümü ile Gölyaka Meslek Yüksekokulu Aşçılık Programı işbirliğiyle organize edilen, “Akçakoca Gastronomi Festivali” 10-11 Mayıs 2022 tarihlerinde Akçakoca Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu Gastronomi Mutfağı’nda gerçekleştirilecek.

İki gün süresince; Türkiye’nin en ünlü şefleri, meslek profesyonelleri, farklı üniversitelerden akademisyenler, alanında uzman konuklar ve öğrenciler başta olmak üzere gastronomi alanına gönül verenler bu önemli organizasyonda bir araya gelecek.

Birçok panel, etkinlik ve workshop uygulamasının gerçekleştirileceği Akçakoca Gastronomi Festivali, Ülkemiz gastronomi alanına büyük katkılar sunacak.

banner844
Yorumlar (0)
Yeni Sayımız