banner851

banner614

GÖREVİNE BAŞLADI

banner619

Akçakoca Devlet Hastanesi’nin yeni başhekimi belli oldu. Muğla’ya tayin olan Muzaffer Haldun Çolak’ın yerine İç Hastalıkları Uzmanı olarak görev yapan Uz.Dr.Şeyma Bahşi Arslan, Akçakoca Devlet Hastanesi Başhekimi olarak atandı.

banner846
Akçakoca 28.08.2020, 16:52
3794
GÖREVİNE BAŞLADI
banner844

Akçakoca Devlet Hastanesi’nde Başhekimlik görevini sürdüren Muzaffer Haldun Çolak’ın Muğla’ya tayin olmasının ardından yeni başhekim belli oldu. Akçakoca Devlet Hastanesi Başhekimliğine Uz.Dr.Şeyma Bahşi Arslan atandı. Arslan, 2019 yılından beri Akçakoca Devlet Hastanesi’nde İç Hastalıkları Uzmanı olarak görev yapmaktaydı. Yeni Başhekim Arslan, bugün itibariyle görevine başladığı öğrenildi.

İL SAĞLIK MÜDÜRÜ YILMAZ’DAN ZİYARET

İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz, Uz.Dr.Şeyma Bahşi Arslan’ı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Arslan ile bir süre sohbet eden Yılmaz, hastanenin son durumu hakkında bilgiler alarak yeni görevinde başarılar diledi. Arslan, ziyareti için İl Sağlık Müdürü Yılmaz’a teşekkür etti.

UZ.DR. ŞEYMA BAHŞİ ARSLAN KİMDİR?

 1 Ocak 1989 tarihinde Ağrı'da doğdu.  Abant İzzet Baysal Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden  2012 yılında mezun oldum.  3 yıl süreyle Erzincan Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Pratisyen Hekim olarak görev yaptı.  2015-2019 yılları arasında Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi  İç Hastalıkları A.B.D dalında ihtisasımı  tamamlayan Arslan, 2019 yılından itibaren Akçakoca Devlet Hastanesinde İç Hastalıkları Uzmanı olarak görev yapmaktaydı.

HABER: Mehmet GÜNESEN

Yorumlar (8)
Doğrucu 12 ay önce
Birimci resimdeki kural tanımaz, bilim tanımaz, maske takmaz zatı muhterem kim acaba?
Eski akp 12 ay önce
Hayret.AKP LI ıl Baskani kendine vazife edinip aciklamamiş..
Eski akp 12 ay önce
Hayret.AKP LI ıl Baskani kendine vazife edinip aciklamamiş..
Liyakat 12 ay önce
Butun sistemleri ayaga dusurdu bu hukumet 31 yasinda! Vekil olabilir hatta bakan da olabilir ama bashekimlik nedir?
Halk 12 ay önce
Tanımıyorum resimdeki kişileri ama bu arladaşlar sağlığı temsil ediyor içinden geçtiğimiz süreçte sağlık çalışanlarını ayakta alkışlıyoruz onlara dua ediyoruz,ANCAK resime iyi bakın bence saygısızlık
Halk 12 ay önce
Sormak istiyorum resimdeki beyaz pantolon giymiş beyefendi kim?pandemi süreci odada 10 kişi daha var ayakta esas dıruş da gibi hanımefendiler bey efendiler esas duruş oturan zat kim.vay devletime vay,bunu görecek siyaset te yok
Selman 12 ay önce
Hayırlı iyi çalışmalarıniz olsun
Düzceli 12 ay önce
Hayırlı olsun.