banner851

banner955

GÜNAL AKÇAKOCA İLÇESİNDE ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ

İl Genel Meclisi Başkanı Çiğdem Günal, geçtiğimiz ay Akçakoca Doğancılar Köyü’nde meydana gelen heyelan bölgesinde incelemelerde bulundu. Heyelanın izlerinin silinmesi için yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Günal, “Kısa süre içerisinde çalışmalarımızı tamamlayacağız” dedi.

Akçakoca 09.05.2022, 13:18
1013
GÜNAL AKÇAKOCA İLÇESİNDE ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ

Kış aylarında Düzce’yi etkisi altına alan kar yağışı nedeniyle yumuşayan toprak, birçok bölgede heyelana neden olmuştu.

Heyelanın izlerinin silinmesi için İl Özel Ekiplerinin heyelan bölgelerinde çalışmaları aralıksız sürüyor.

İl Genel Meclisi Başkanı Çiğdem Günal, heyelanın meydana geldiği köylerden birisi olan Akçakoca ilçesine bağlı Doğancılar Köyü’nde yürütülen çalışmaları yerinde inceledi. Günal’a incelemeleri sırasında Akçakoca İl Genel Meclis Üyeleri AK Partili Sinan Cumhur ve MHP’li Ergin Özensel de eşlik etti.

İncelemelerinin ardından açıklamalarda bulunan Günal, hava sıcaklıklarının artmasıyla karların hızlı bir şekilde erimeye başladığını ve bu nedenle birçok noktada heyelanlar oluştuğunu belirti.

Düzce’deki heyelan bölgelerinde çalışmaların devam ettiğinin altını çizen Günal, “Çöken yollar da onarma ve kapanan yolları açma çalışmalarımız ekiplerimiz tarafından devam ediyor. Diğer noktalarda da gerekli güvenlik önlemlerini aldık. Kısa zaman içinde heyelanlardan ve toprak kaymalarından etkilenen tüm bölgelerimizde gerekli çalışmaları tamamlamış olacağız” diye konuştu.

banner844
Yorumlar (2)
sts 8 ay önce
2019 SELDE YIKILAN UĞURLU KÖYÜ BEZİRGAN ARASINDAKİ KÖPRÜ NE ZAMAN YAPILIR
halk 8 ay önce
yıkık dökük eserlerinizle gurur duyun..birdaha asla sizin gibi hainler gelmesin.
Yeni Sayımız