banner851

banner955

GÜVENLİK DUBALARI SAHİLLERE YERLEŞTİRİLDİ

Batı Karadeniz'in önemli tatil bölgelerinden olan Akçakoca'da; vatandaşların güvenli bir şekilde denize girmesi için 35 kilometrelik sahil boyunca güvenlik dubaları yerleştirdi.

Akçakoca 10.07.2020, 15:36 10.07.2020, 16:01
959
banner1032

Sahil emniyetine ağırlık veren Akçakoca İtfaiye Müdürlüğü, ilçeye gelen yerli ve yabancı turistlerin güvenle denize girmesi için tüm önlemleri alıyor.

Yaz sezonu boyunca boğulmaların önüne geçmek için 10 cankurtaranla sahil emniyetini sağlayan Akçakoca İtfaiye Müdürlüğü; 35 kilometrelik sahil boyunca da güvenlik dubaları yerleştirdi.

Plajlarda görevlendirilen cankurtaran ekipleri ve çekilen güvenlik dubaları ile Akçakoca sahillerinin güvenle kullanılması ve olası bir olumsuzluğun önüne geçilmesi hedefleniyor. Akçakoca Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, vatandaşlardan cankurtaranların bulunduğu bölgede denize girmeleri, güvenlik dubalarını geçmemeleri ve kurallara uyulması istendi.

banner844
Yorumlar (3)
Hasan şen 2 yıl önce
Sayın yetkililer siz ilk önce can kurtaran bulundurun milletin canı yanıyor orda jetsikinin yakıtını hesaplamayın daha çok şey yazıcamda neyse
Turist 2 yıl önce
Karşinda baktiğin kafenin görüntüsu ne kadarda çirkin.Resmen görüntü kirliligi.İgrenc..
Xxx 2 yıl önce
Akçakoca da duba yerine dalka kıran yapsalarya
22
açık