banner851

banner614

HALK BAŞKAN YANMAZ’I ALKIŞ YAĞMURUNA TUTTU

banner619

Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, koronavirüsle mücadele kapsamında dezenfekte tünelleri kurdu ve ardından sahada hijyen çalışması yürüten ekiplerle birlikte sokakları dezenfekte etti.

banner846
Akçakoca 09.04.2020, 13:11
1439
HALK BAŞKAN YANMAZ’I ALKIŞ YAĞMURUNA TUTTU
banner844

Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, koronavirüsle mücadele kapsamında halk sağlığını korumak için işi sıkı tutuyor. İlk olarak ilçenin iki farklı noktasına kurdurduğu dezenfeksiyon tünellerini hizmete açan Yanmaz, ardından ekiplerle birlikte sokakları dezenfekte çalışması yürüttü.

Başkan Yanmaz, itfaiye hortumuyla sokakları baştan sona yıkadı. Tüm ekiplerin aynı anda seferber olduğu dezenfeksiyon çalışmasında bizzat yer alan Başkan Yanmaz’ın bu çabası vatandaşlar tarafından övgü dolu sözlerle karşılanarak alkışlandı.

“Korona salgınına karşı milli bir hassasiyetle çalışıyoruz”

Başkan Okan Yanmaz, yaptığı açıklamada, içinden geçilen bu zor dönemde belediye olarak ellerinden gelen gayretin daha fazlasını verdiklerini belirtirken, sürecin başından itibaren üstün gayretler sarf eden belediye personeline de teşekkür etti.

Yanmaz ayrıca, korona salgınına karşı milli bir hassasiyetle çalıştıklarını, bu günleri en az kayıpla geçirmeyi arzu ettiklerini söylerken, vatandaşlarımıza da bir çağrıda bulunarak mutlaka evde kalınması gerektiğinin altını çizdi.

Yorumlar (1)
kadane nice 1 yıl önce
Ne kadar yapmacık ne kadar uyduruk ne kadar afrikalı tarzı ziyaret
17°
kapalı