banner851

banner614

HAVA ŞARTLARI TURİZMİ VURDU

Düzce'nin Akçakoca ilçesinde olumsuz hava şartları nedeniyle dün getirilen denize girmesine müsaade edilmiyor.

banner619
Akçakoca 23.07.2021, 14:36 23.07.2021, 15:07
2432

"Batı Karadeniz'in incisi" olarak bilinen Düzce'nin Akçakoca ilçesinde de iki gündür devam eden olumsuz hava koşulları nedeniyle denize giremeyen vatandaşlar sahilde vakit geçiriyor.

38 kilometrelik sahil şeridine ve iki mavi bayraklı plaja sahip olan Akçakoca'ya bayram tatili için gelenlerin, şiddetli rüzgâr ve yoğun dalga nedeniyle cankurtaranlar tarafından denize girişlerine izin verilmiyor.

Denize giremeyen vatandaşlar, plajda aileleriyle vakit geçirmeyi tercih ediyor. Yetkililer, vatandaşları 3 metreye kadar çıkan dalga boyu ve çeken akıntı nedeniyle denize girmenin tehlikeli olduğu konusunda uyarıyor.

DENİZİN RENGİ DEĞİŞTİ

Öte yandan, dalgaların deniz dibindeki kumu hareketlendirmesi ve denize bağlanan derelerin yağışın ardından getirdiği çamurlu su nedeniyle Karadeniz'in bir bölümünün renk değiştirdiği gözlemlendi.

Meteoroloji yetkililerinden alınan bilgiye göre, bölgede rüzgar ve yağışın 3 gün daha devam etmesi bekleniyor.

(AA)

banner844
Yorumlar (4)
Tokatlı 2 ay önce
Bir dahamı Akçakocaya Gelipte Sahilde denize girmek Tövbe...
Turist... 2 ay önce
Tatilciler turkuazin ordan cuhallida multecileri gorynce hic durmadan direk devam ediyorlar..bakimsiz ve duzensiz..toplama kampi gibi..afganlilar kizlarin caktirmadan fotosunu cekiyor suriyeliler oldugu yerde simarik simarik hareketler..Seytan diyoki al o Nargileyi kafasinda kır.Aman suriyelilerinizin afganlinizin iraklilarinizin keyfi kacmasin..
Halj. 2 ay önce
Akcakocadan b ihalt olmaz...Karasu cebeci kefken...
Kizgin turk 2 ay önce
Suriyeli irakli afganli multeciler salda gölunun ağzina s.......lr. Akcakocadada yerli halk afganlidan bu arap irkindan igrenclik geldi ..en cok multecile uzulur.Turkiyede hangi guzel yerin içine etsek diyorlar. suriyeli afganli irakli multeciler denize giremeyecek vah vah..defolsunlar.